2021-04-11   07:24:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jätkänkynttiläuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Jätkänkynttiläuinnit    Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  11:36   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  19 marraskuu 2016         
 
 
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aleksandra Sverchkova  2006  APATITY            42.81   
Janina Paakkolanvaara  2006  Kemin Työväen Uimarit            43.50   
Evelyna Voytishina  2006  APATITY            43.81   
Alisa Harlanova  2006  APATITY            44.06   
Anna Kortesalmi  2006  Rovaniemen Uimaseura            44.62   
Pinja Junttari  2006  Kemin Työväen Uimarit            45.22   
Sofia Palojärvi  2007  Swimming Club Rovaniemi            47.76   
Pinja Perälä  2006  Kemijärven Kaiku            53.05   
Sofia Korepanova  2007  APATITY            53.61   
                     
 
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Inka Lytz  2004  Swimming Club Rovaniemi            37.59   
Anni Ranta-Valkama  2004  Swimming Club Rovaniemi            39.60   
Maiju Huttunen  2005  Swimming Club Rovaniemi            41.84   
Hanna-maria Korpilähde  2004  Rovaniemen Uimaseura            41.90   
Saga Tuisku  2005  Kemin Työväen Uimarit            42.32   
Reetta Piira  2004  Swimming Club Rovaniemi            44.18   
Saana Lauhava  2005  Swimming Club Rovaniemi            44.53   
Erika Ruotsalainen  2005  Kajaanin Uimaseura            49.69   
Eveliina Vakkuri  2005  Kemin Työväen Uimarit            50.36   
10  Emma Kumpu  2005  Swimming Club Rovaniemi            51.55   
11  Hilla Järvinen  2005  Swimming Club Rovaniemi            52.19   
12  Raita Virtanen  2005  Kemijärven Kaiku            57.20   
Maria Kaarlejärvi  2004  Swimming Club Rovaniemi            DNS   
Sofia Kangas  2005  Kemin Työväen Uimarit            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Maria Chernyatina  2002  KARELIA            33.38   
Ronja Nätynki  2002  Swimming Club Rovaniemi            37.56   
Katariina Kuulasmaa  2003  Swimming Club Rovaniemi            38.32   
Siiri Keisu  2003  Haukiputaan Heitto            39.24   
Ida Karjalainen  2002  Swimming Club Rovaniemi            40.26   
Néa Brosseau  2003  Swimming Club Rovaniemi            41.52   
Sini Lassila  2003  Swimming Club Rovaniemi            42.87   
Unna Teppo  2003  Rovaniemen Uimaseura            43.44   
                     
 
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Noora Siltari  2000  Kemin Uimaseura            32.57   
Sofia Saukko  2001  Swimming Club Rovaniemi            35.79   
Polina Asanovich  2001  APATITY            36.62   
Bigga Guttorm  2000  Swimming Club Rovaniemi            38.74   
Kristiina Ruotsalainen  2001  Rovaniemen Uimaseura            39.05   
Viveca Meriläinen  2001  Kemijärven Kaiku            39.60   
                     
 
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anastasia Klochkova  1997  APATITY            34.53   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  11:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner