2021-04-20   18:50:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jätkänkynttiläuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Jätkänkynttiläuinnit    Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  11:49   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  19 marraskuu 2016         
 
 
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Konsta Rantasuo  2006  Oulun Lohet            39.03   
Ivan Lobanov  2006  APATITY            40.22   
Kirill Gorbovskih  2006  APATITY            42.61   
Arsenii Belialov  2006  Kovdor            42.83   
Nooa Kaunisto  2007  Kemin Uimaseura            44.17   
Ilia Yablonovskiy  2006  APATITY            45.26   
Weeti Niemi  2006  Swimming Club Rovaniemi            45.53   
Aleksey Tahmanov  2007  APATITY            46.83   
Miko Saukkonen  2006  Kemin Uimaseura            46.96   
10  Aleksey Filatov  2006  APATITY            50.04   
11  Lassi Kuulasmaa  2008  Swimming Club Rovaniemi            52.29   
12  Arttu Ranta-Valkama  2006  Swimming Club Rovaniemi            52.54   
13  Rasmus Kinnunen  2007  Kemin Työväen Uimarit            59.06   
Ilia Uss  2006  APATITY            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Topi Fordell  2005  Swimming Club Vuokatti            44.27   
Elmeri Kauppila  2004  Oulun Lohet            44.63   
Onni Kelloniemi  2004  Kemijärven Kaiku            46.32   
Ilia Kozuhov  2005  APATITY            51.77   
Konstantin Pahomov  2004  Kovdor            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kasper Lytz  2003  Swimming Club Rovaniemi            33.85   
Nikita Chirkunov  2003  APATITY            35.32   
Oliver Kela  2002  Swimming Club Rovaniemi            35.54   
Ville Korpilähde  2002  Swimming Club Rovaniemi            35.91   
Eemeli Kauppila  2002  Oulun Lohet            36.20   
Dima Hlivenko  2003  Kovdor            37.82   
Tudor Ratiu  2003  Swimming Club Rovaniemi            40.68   
Vetlugin Semen  2003  Kovdor            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kirill Volisov  2001  APATITY            30.08   
Juuso Mikael Tiensuu  2001  Kemin Uimaseura            37.04   
Egor Abalymov  2001  Kovdor            DSQ   
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Antti Latikka  1990  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  11:49 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner