2021-04-10   14:34:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jätkänkynttiläuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Jätkänkynttiläuinnit    Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  12:22   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  19 marraskuu 2016         
 
 
Laji 9, 200m RU T-14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Ronja Nätynki  2002  Swimming Club Rovaniemi    41.45  1:27.22  2:13.65    2:58.39   
Emma Laatikainen  2003  Swimming Club Vuokatti    41.49  1:29.04  2:16.43    3:02.70   
Sini Lassila  2003  Swimming Club Rovaniemi    43.65  1:34.86  2:26.32    3:16.47   
Inka Lytz  2004  Swimming Club Rovaniemi    45.89  1:39.30  2:33.53    3:25.92   
Aada Tapio  2003  Rovaniemen Uimaseura    47.02  1:39.58  2:33.36    3:26.14   
Anni Ranta-Valkama  2004  Swimming Club Rovaniemi    48.30  1:43.20  2:38.97    3:30.71   
Iida Saraniemi  2003  Rovaniemen Uimaseura    49.19  1:44.01  2:39.06    3:30.91   
Kiia Junttari  2004  Kemin Työväen Uimarit    48.14  1:41.40  2:36.24    3:31.34   
Lidia Evans  2005  Swimming Club Vuokatti    49.55  1:45.63  2:41.65    3:38.09   
10  Milena Autti  2005  Swimming Club Rovaniemi    49.38  1:46.56  2:47.32    3:47.06   
                     
 
Laji 9, 200m RU T-14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Olga Filaretova  2001  APATITY    40.99  1:26.76  2:13.23    2:59.44   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  12:22 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner