2021-04-18   02:27:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jätkänkynttiläuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Jätkänkynttiläuinnit    Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  10:46   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  19 marraskuu 2016         
 
 
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aleksandra Sverchkova  2006  APATITY            35.90   
Anna Kortesalmi  2006  Rovaniemen Uimaseura            36.31   
Evelyna Voytishina  2006  APATITY            36.43   
Janina Paakkolanvaara  2006  Kemin Työväen Uimarit            37.03   
Alisa Harlanova  2006  APATITY            38.46   
Pinja Junttari  2006  Kemin Työväen Uimarit            39.92   
Inka Tolonen  2006  Oulun Lohet            41.61   
Pinja Perälä  2006  Kemijärven Kaiku            43.44   
Ella Nyström  2007  Kajaanin Uimaseura            50.84   
10  Heta Hirvonen  2007  Kajaanin Uimaseura            52.03   
                     
 
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Inka Lytz  2004  Swimming Club Rovaniemi            31.78   
Hanna-maria Korpilähde  2004  Rovaniemen Uimaseura            33.43   
Maiju Huttunen  2005  Swimming Club Rovaniemi            34.06   
Anni Ranta-Valkama  2004  Swimming Club Rovaniemi            34.17   
Julia Minttu-maria Tiensuu  2005  Kemin Uimaseura            34.92   
Wenla Niemi  2004  Swimming Club Rovaniemi            35.20   
Emilia Juutilainen  2004  Rovaniemen Uimaseura            35.53   
Reetta Piira  2004  Swimming Club Rovaniemi            35.57   
Saana Lauhava  2005  Swimming Club Rovaniemi            35.58   
10  Emilia Kivijärvi  2004  Rovaniemen Uimaseura            35.60   
11  Kiia Junttari  2004  Kemin Työväen Uimarit            36.72   
12  Tuuli Maaria Leinonen  2004  Swimming Club Rovaniemi            37.10   
13  Saga Tuisku  2005  Kemin Työväen Uimarit            37.47   
14  Lidia Evans  2005  Swimming Club Vuokatti            37.52   
15  Eveliina Vakkuri  2005  Kemin Työväen Uimarit            38.04   
16  Sani Nätynki  2005  Swimming Club Rovaniemi            38.21   
17  Mandi Vuoristo  2005  Oulun Lohet            38.29   
18  Maria Kaarlejärvi  2004  Swimming Club Rovaniemi            38.33   
19  Emilia Jylkkä  2005  Rovaniemen Uimaseura            38.45   
20  Raita Virtanen  2005  Kemijärven Kaiku            41.67   
21  Emma Kumpu  2005  Swimming Club Rovaniemi            42.92   
22  Erika Ruotsalainen  2005  Kajaanin Uimaseura            43.14   
23  Hilla Järvinen  2005  Swimming Club Rovaniemi            43.93   
24  Milena Autti  2005  Swimming Club Rovaniemi            44.03   
25  Anastasia Avramenko  2005  APATITY            46.03   
26  Sofia Kangas  2005  Kemin Työväen Uimarit            50.65   
Mikaela Laaksola  2004  Swimming Club Vuokatti            DNS   
Noora Aikio  2004  Kemin Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Maria Chernyatina  2002  KARELIA            28.79   
Ronja Nätynki  2002  Swimming Club Rovaniemi            29.27   
Anna Riaboshapka  2003  Kovdor            29.87   
Katariina Kuulasmaa  2003  Swimming Club Rovaniemi            31.64   
Sini Lassila  2003  Swimming Club Rovaniemi            32.45   
Emma Laatikainen  2003  Swimming Club Vuokatti            32.50   
Anastasia Dmitrieva  2003  APATITY            32.79   
Ida Karjalainen  2002  Swimming Club Rovaniemi            32.94   
Liina Rajaniemi  2003  Rovaniemen Uimaseura            33.07   
10  Siiri Keisu  2003  Haukiputaan Heitto            33.80   
11  Lotta Vedenjuoksu  2003  Rovaniemen Uimaseura            34.04   
12  Iida Saraniemi  2003  Rovaniemen Uimaseura            35.04   
13  Ada Holm  2002  Oulun Lohet            35.10   
14  Aada Tapio  2003  Rovaniemen Uimaseura            35.48   
15  Unna Teppo  2003  Rovaniemen Uimaseura            35.99   
                     
 
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kaisa Pulkkinen  2000  Oulun Lohet            28.92   
Noora Siltari  2000  Kemin Uimaseura            29.13   
Polina Asanovich  2001  APATITY            29.70   
Sofia Saukko  2001  Swimming Club Rovaniemi            30.32   
Bigga Guttorm  2000  Swimming Club Rovaniemi            31.38   
Senni Keisu  2001  Oulun Lohet            31.49   
Olga Filaretova  2001  APATITY            32.06   
Kristiina Ruotsalainen  2001  Rovaniemen Uimaseura            32.74   
Almiina Ketola  2001  Rovaniemen Uimaseura            32.96   
10  Viveca Meriläinen  2001  Kemijärven Kaiku            33.44   
11  Netta Kolistaja  2001  Rovaniemen Uimaseura            33.67   
12  Hanna Sarala  2001  Rovaniemen Uimaseura            34.31   
                     
 
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anastasia Klochkova  1997  APATITY            28.20   
Karita Juntunen  1999  Rovaniemen Uimaseura            32.58   
Jenni Niskanen  1999  Rovaniemen Uimaseura            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  10:46 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner