2022-12-07   18:48:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Nuorisouinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2017    Tulostuspivmr  01 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:40   
  Jrjestj  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  01 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 8, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leevi Sipil  2003    156  48.22  1:41.45  2:37.17    3:27.00   
  Kempeleen Pyrint                   
                     
Eemeli Korhonen  2003    135  51.25  1:47.45  2:45.02    3:37.17   
  Kempeleen Pyrint                   
                     
Jere Hannuksela  2004    131  47.99  1:45.46  2:46.96    3:39.26   
  Haukiputaan Heitto  3:31.08                 
                     
Luka Honkanen  2003    114  48.27  1:50.47  2:52.16    3:49.64   
  Swimming Jyvskyl                   
                     
 
Laji 8, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elias Juntunen  2002    367  35.47  1:14.83  1:56.34    2:35.70   
  Kempeleen Pyrint  2:31.33                 
                     
 
Laji 8, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Atte Moilanen  2001    511  29.53  1:05.90  1:43.14    2:19.39   
  Oulun Uinti 1906  2:14.67                 
                     
Alexander Kislitsyn  2001    404  31.08  1:07.07  1:47.02    2:30.73   
  Swimming Jyvskyl  2:30.23                 
                     
Noa Mkel  2001    391          2:32.48   
  Kempeleen Pyrint  2:30.61                 
                     
Tiitus Taskila  2001    361  32.93  1:12.43  1:54.95    2:36.52   
  Oulun Uinti 1906  2:28.55                 
                     
Veeti Veijonen  2001    344  32.58  1:11.97  1:54.16    2:39.06   
  Swimming Jyvskyl  2:41.39                 
                     
 
Laji 8, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Atte Somero  1999    352  31.33  1:11.37  1:55.21    2:37.84   
  Lahden Kaleva  2:34.95                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspivmr  01 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner