2021-03-06   04:26:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Laskiaisuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Laskiaisuinnit    Tulostuspäivämäärä  11 helmikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  18:41   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 helmikuu 2017         
 
 
Laji 16, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jimi Kojo  2005    232  42.67        1:30.46   
  Uimaseura Aquila  1:34.04                 
                     
Aleksander Sibirtsev  2005    105  53.95        1:57.68   
  Uimaseura Helsinki  1:54.75                 
                     
Ville Tolppala  2007    77  1:02.10        2:10.20   
  ORCA Helsinki  2:13.19                 
                     
Leo Nieminen  2007              DSQ   
  ORCA Helsinki                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Niko Partanen  2005              DSQ   
  ORCA Helsinki                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
Laji 16, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kirill Antipov  2003    306  39.23        1:22.52   
  Uimaseura Helsinki  1:22.81                 
                     
Leevi Kervinen  2003    273  39.90        1:25.70   
  Uimaseura Aquila  1:29.79                 
                     
Henri Heikkilä  2003    263  40.41        1:26.76   
  Uimaseura Aquila  1:24.47                 
                     
Max Walther  2003    252  39.85        1:28.00   
  HTU Stadi  1:33.90                 
                     
Masih Tantula  2004    224  44.01        1:31.44   
  Simmis Grani  1:39.53                 
                     
Nikita Batluk  2003    199  44.78        1:35.16   
  ORCA Helsinki  1:37.71                 
                     
Rasmus Roiko  2004    167  48.86        1:40.89   
  ORCA Helsinki  1:41.31                 
                     
Antti Pesonen  2003    156  48.77        1:43.19   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
Arttu Valonen  2004    154  49.44        1:43.74   
  ORCA Helsinki  1:45.29                 
                     
10  Lauri Cederberg  2003    144  49.46        1:45.95   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
11  Arttu Anttonen  2004    79  59.37        2:09.17   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
Verneri Hauska  2003              DSQ   
  Järvenpään Uintiklubi  1:42.00                 
  SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
 
Laji 16, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Matias Ola  2002    332  38.62        1:20.24   
  ORCA Helsinki  1:22.84                 
                     
Matias Vikman  2001    305  38.98        1:22.59   
  ORCA Helsinki  1:23.10                 
                     
Elias Kukkonen  2002              DSQ   
  ORCA Helsinki                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 helmikuu 2017 
Lisenssinhaltija: HTU Stadi  Tulostusaika  18:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner