2020-02-26   12:19:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Porvoon Mitta-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Porvoon Mitta-uinnit    Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  11:28   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Malin Lindblom  2006              DSQ   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  3:17.00                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saga Jatkola  2004    415  33.67  1:15.06  2:04.34    2:43.25   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  2:47.48                 
                     
Nessa Järvinen  2004    358  38.33  1:22.92  2:12.67    2:51.54   
  Uimaseura Aquila  3:02.44                 
                     
Meri Luoma  2005    238  42.83  1:32.17  2:27.65    3:16.45   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Linda Ilonen  2004    231  47.95  1:39.24  2:33.54    3:18.41   
  Cetus Espoo  3:24.43                 
                     
Emma-Lotta Ahola  2005    209  43.07  1:35.39  2:37.13    3:25.17   
  Järvenpään Uintiklubi  3:29.36                 
                     
 
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilhelmiina Leppänen  2003    453  34.27  1:17.37  2:01.18    2:38.56   
  Cetus Espoo  2:36.02                 
                     
Aino-Olivia Arola  2002    375  34.25  1:18.04  2:09.16    2:48.92   
  Uimaseura Aquila  2:54.63                 
                     
Winona Forslund  2003    344  38.48  1:25.13  2:11.68    2:53.85   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  2:59.52                 
                     
Kreetta Uusitalo  2003    307  39.50  1:28.58  2:18.10    3:00.58   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  3:10.93                 
                     
Alisa Hänninen  2003    188  48.73  1:42.01  2:46.64    3:32.43   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
Julia Naumanen  2002    175  48.40  1:42.58  2:46.96    3:37.48   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Ida-Marie Elo  2003              DSQ   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Millariina Bruce  2001    494  34.09  1:12.11  1:57.34    2:34.12   
  Uimaseura Aquila  2:33.04                 
                     
Amanda Ahlgren  2001    235  43.10  1:33.65  2:33.54    3:17.25   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  3:11.59                 
                     
Sofia Held  2001    172  49.63  1:45.01  2:50.92    3:38.95   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Ella Järvelä  2001              DSQ   
  Haminan Uimaseura  2:48.88                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  11:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner