Tulokset Cetus - Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus - Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
18 maaliskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
11:53 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
18 maaliskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mia Pentti |
2002 |
|
621 |
33.89 |
1:10.88 |
1:49.03 |
|
2:26.26 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
2:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Laura Kellberg |
2003 |
|
548 |
35.53 |
1:14.09 |
1:53.66 |
|
2:32.44 |
|
|
Cetus Espoo |
2:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Siiri Jämsä |
2002 |
|
528 |
35.57 |
1:14.92 |
1:55.28 |
|
2:34.34 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
2:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Minttu Paalanen |
2003 |
|
517 |
37.43 |
1:17.47 |
1:57.64 |
|
2:35.49 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jemilia Haapakoski |
2002 |
|
515 |
36.96 |
1:15.75 |
1:55.88 |
|
2:35.70 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sini Silvennoinen |
2002 |
|
485 |
36.65 |
1:16.79 |
1:57.87 |
|
2:38.76 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Emma Johansson |
2003 |
|
479 |
36.41 |
1:17.32 |
1:59.62 |
|
2:39.48 |
|
|
Cetus Espoo |
2:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Charlotte Ingberg |
2002 |
|
479 |
36.11 |
1:17.14 |
1:59.96 |
|
2:39.51 |
|
|
Octopus Lohja |
2:36.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Helmi Heinonen |
2002 |
|
471 |
37.92 |
1:19.55 |
2:01.12 |
|
2:40.36 |
|
|
Raision Urheilijat |
2:33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Juulia Käräjämies |
2003 |
|
455 |
37.55 |
1:18.66 |
2:00.91 |
|
2:42.22 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
2:38.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Mirka Mettinen |
2002 |
|
423 |
38.66 |
1:20.01 |
2:03.59 |
|
2:46.22 |
|
|
Cetus Espoo |
2:37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
|
398 |
40.27 |
1:23.40 |
2:07.83 |
|
2:49.61 |
|
|
Cetus Espoo |
2:47.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Milla-lotta Tapanainen |
2003 |
|
387 |
41.72 |
1:24.34 |
2:08.41 |
|
2:51.19 |
|
|
Cetus Espoo |
2:51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Vilhelmiina Leppänen |
2003 |
|
381 |
40.99 |
1:24.91 |
2:09.27 |
|
2:52.11 |
|
|
Cetus Espoo |
2:42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Viivi Sorri |
2003 |
|
367 |
39.74 |
1:24.61 |
2:10.47 |
|
2:54.21 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
2:46.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Henrietta Löfgren |
2003 |
|
353 |
40.72 |
1:25.85 |
2:11.02 |
|
2:56.54 |
|
|
Simmis Wanda |
2:47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Iina Von Schrowe |
2003 |
|
352 |
42.54 |
1:27.35 |
2:12.01 |
|
2:56.70 |
|
|
Cetus Espoo |
2:47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Essi Salokorpi |
2003 |
|
346 |
41.96 |
1:26.99 |
2:13.12 |
|
2:57.76 |
|
|
Cetus Espoo |
2:51.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Cindy Palm |
2003 |
|
325 |
42.28 |
1:28.98 |
2:15.99 |
|
3:01.40 |
|
|
Cetus Espoo |
2:53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vilma Ruotsalainen |
1996 |
|
729 |
33.29 |
1:08.70 |
1:44.26 |
|
2:18.65 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jonna Jauhiainen |
2000 |
|
620 |
34.40 |
1:10.82 |
1:48.48 |
|
2:26.34 |
|
|
Cetus Espoo |
2:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ida Slöör |
2001 |
|
567 |
35.51 |
1:14.16 |
1:53.43 |
|
2:30.73 |
|
|
Cetus Espoo |
2:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Millariina Bruce |
2001 |
|
534 |
34.70 |
1:14.17 |
1:54.55 |
|
2:33.77 |
|
|
Uimaseura Aquila |
2:37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Nea Tiesmäki |
2000 |
|
527 |
36.94 |
1:16.54 |
1:55.34 |
|
2:34.48 |
|
|
Cetus Espoo |
2:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ronja Mehtonen |
1999 |
|
506 |
35.26 |
1:14.35 |
1:55.21 |
|
2:36.54 |
|
|
Salon Uimarit |
2:28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Raakel Bärlund |
2001 |
|
506 |
36.74 |
1:16.46 |
1:56.85 |
|
2:36.55 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ida Hulkko |
1998 |
|
464 |
37.70 |
1:18.70 |
2:00.80 |
|
2:41.11 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Daniela Nummi |
2000 |
|
463 |
37.29 |
1:17.53 |
1:59.62 |
|
2:41.23 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Henna Kuivaniemi |
2000 |
|
270 |
46.25 |
1:35.14 |
2:24.66 |
|
3:12.93 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
3:05.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
18 maaliskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
11:53 |
|