Resultater for Laviaarit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 4
Tulokset Laji 53 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 53 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:32 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
27 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 53, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Joonas Mustonen |
2001 |
|
|
28.83 |
1:06.64 |
1:48.35 |
|
2:20.67 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:21.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Harry Zimmermann |
2001 |
|
|
29.53 |
1:08.20 |
1:50.46 |
|
2:24.43 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Noa Mäkelä |
2001 |
|
|
30.82 |
1:12.00 |
1:54.20 |
|
2:27.66 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
2:27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Timi Torkkel |
2001 |
|
|
29.66 |
1:11.51 |
1:54.06 |
|
2:29.86 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
2:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Elias Filippovits |
2002 |
|
|
30.89 |
1:09.95 |
1:54.82 |
|
2:30.52 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Elias Juntunen |
2002 |
|
|
33.67 |
1:11.74 |
1:57.36 |
|
2:31.71 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
2:32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Harald Åström |
2001 |
|
|
35.04 |
1:18.07 |
2:00.76 |
|
2:35.18 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Elmeri Helander |
2002 |
|
|
33.54 |
1:19.24 |
2:02.54 |
|
2:35.58 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:37.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Santeri Tuomi |
2001 |
|
|
31.50 |
1:12.46 |
1:58.14 |
|
2:37.02 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
2:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Aaro Hämäläinen |
2002 |
|
|
34.23 |
1:14.26 |
2:00.44 |
|
2:37.15 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Jerry Roine |
2002 |
|
|
35.07 |
1:18.30 |
2:02.30 |
|
2:39.38 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
2:46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Niklas Linnanen |
2001 |
|
|
34.24 |
1:21.03 |
2:05.39 |
|
2:40.98 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Matias Ola |
2002 |
|
|
35.90 |
1:20.20 |
2:05.28 |
|
2:43.88 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:40.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Lauri Uosukainen |
2002 |
|
|
34.21 |
1:17.14 |
2:05.59 |
|
2:44.07 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:50.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Muhammed Tantula |
2002 |
|
|
34.90 |
1:20.75 |
2:13.64 |
|
2:51.15 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Otto Sormunen |
2002 |
|
|
37.99 |
1:20.39 |
2:13.65 |
|
2:54.02 |
|
|
Cetus Espoo |
3:01.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Elias Jääskeläinen |
2002 |
|
|
35.33 |
1:21.65 |
2:23.52 |
|
3:01.80 |
|
|
Cetus Espoo |
3:05.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Roope Tsutsunen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 53, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juho Röytiö |
1998 |
|
|
31.05 |
1:06.99 |
1:49.23 |
|
2:22.19 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
2:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Atte Somero |
1999 |
|
|
29.14 |
1:06.77 |
1:50.64 |
|
2:24.87 |
|
|
Lahden Kaleva |
2:22.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alex Lassila |
2000 |
|
|
28.79 |
1:08.21 |
1:52.80 |
|
2:26.44 |
|
|
Cetus Espoo |
2:30.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Veeti Laine |
2000 |
|
|
29.42 |
1:09.66 |
1:54.15 |
|
2:26.88 |
|
|
Cetus Espoo |
2:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Saku Romo |
2000 |
|
|
31.38 |
1:11.18 |
1:54.10 |
|
2:27.25 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:33.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Eelis Hukka |
1999 |
|
|
30.19 |
1:09.61 |
1:52.38 |
|
2:27.75 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
2:25.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Joona Salminen |
2000 |
|
|
32.34 |
1:11.37 |
1:55.86 |
|
2:28.83 |
|
|
Cetus Espoo |
2:31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
28 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:32 |
|