2019-12-16   10:03:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaan Pärskeet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

aamujakso

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaan Pärskeet    Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  12:00   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  30 syyskuu 2017         
 
 
Laji 12, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Artemi Tsinjonnõi  2008    123          50.70   
  Cetus Espoo  55.09                 
Nikita Rantsev  2007    120          51.14   
  Uimaseura Helsinki  51.82                 
Lalli Shepherd  2007    108          52.91   
  Cetus Espoo                   
Tommi Mosconi  2008    96          55.14   
  Cetus Espoo  52.78                 
Matti Klümper  2008    84          57.58   
  Cetus Espoo  57.11                 
Veikko Hautaniemi  2007    77          59.10   
  Cetus Espoo  1:00.93                 
Lenni Syvänen  2007    71          1:00.90   
  Cetus Espoo  59.14                 
Henri Koskela  2007    69          1:01.37   
  Cetus Espoo  1:06.65                 
Amos Mäkilä  2007    57          1:05.26   
  Simmis Grani                   
10  Akseli Savolainen  2007    49          1:08.55   
  Cetus Espoo  1:10.50                 
Mikael Suni  2007              DSQ   
  Cetus Espoo  1:13.95                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
 
Laji 12, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Axu Ali Ahmad  2006    116          51.68   
  Vanders  54.95                 
 
Laji 12, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Akseli Maaranen  2004    381          34.80   
  Hyvinkään Uimaseura  36.00                 
Karlo Kilpinen  2003    343          36.07   
  Kemin Uimaseura  36.81                 
Eemi Niininen  2004    177          44.92   
  Uinti Hyvinkää  45.16                 
Urho Ahtola  2004              DSQ   
  Helsingin Uimarit                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
 
Laji 12, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Erik Nurmi  2001    567          30.49   
  Vanders  29.05                 
Eetu Einto  2001    494          31.92   
  Vanders  31.82                 
 
Laji 12, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Matias Tervala  1993    434          33.33   
  Oulun Uinti 1906  33.21                 
Anssi Hätälä  1994    430          33.45   
  Oulun Uinti 1906  32.00                 
Rasmus Virta  1998    380          34.85   
  Cetus Espoo  34.99                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  12:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner