2019-12-07   03:51:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaan Pärskeet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

aamujakso

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaan Pärskeet    Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  10:30   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  30 syyskuu 2017         
 
 
Laji 3, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Koskelo  2005    321  37.28        1:19.72   
  Nurmijärven Uinti  1:18.34                 
                     
Anniina Ahonen  2005    275  38.76        1:23.91   
  Hyvinkään Uimaseura  1:22.91                 
                     
Noora Suonsivu  2005    259  38.80        1:25.61   
  Porin Uimaseura  1:23.33                 
                     
Aino Kuusisto  2006    245  40.64        1:27.18   
  Nurmijärven Uinti  1:26.80                 
                     
Tatiana Sukhareva  2005    185  43.12        1:35.76   
  Vanders  1:34.39                 
                     
Elli Lenkkeri  2006    171  43.15        1:38.34   
  Uinti Hyvinkää                   
                     
Wilma Wallenius  2005    165  45.03        1:39.39   
  Uinti Hyvinkää  1:51.70                 
                     
 
Laji 3, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sonja Lehtinen  2003    528  31.08        1:07.55   
  Helsingin Uimarit  1:06.58                 
                     
Aada Rissanen  2004    402  33.85        1:13.95   
  Vanders  1:13.31                 
                     
Sonja Salmimies  2004    335  36.68        1:18.56   
  Nurmijärven Uinti  1:18.22                 
                     
Cinja Åvist  2003    274  37.82        1:24.00   
  Hyvinkään Uimaseura  1:20.24                 
                     
Vlada Guljajeva  2004    267  37.83        1:24.72   
  Hyvinkään Uimaseura  1:33.44                 
                     
Tiia Kuisma  2003    265  36.22        1:24.95   
  Hyvinkään Uimaseura  1:28.99                 
                     
 
Laji 3, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saara Svahn  2001    467  31.94        1:10.36   
  Kampuksen Plaani  1:09.72                 
                     
Jenny Nieminen  2001    416  33.53        1:13.11   
  Hyvinkään Uimaseura  1:09.49                 
                     
Cami Wacklin  2002    308  35.79        1:20.86   
  Cetus Espoo  1:20.12                 
                     
 
Laji 3, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Claudia Åvist  1997    561  31.46        1:06.19   
  Hyvinkään Uimaseura  1:02.95                 
                     
Myra Bengts  2000    365  34.42        1:16.35   
  Cetus Espoo  1:14.64                 
                     
Meri Ojala  2000    350  34.49        1:17.43   
  Helsingin Uimarit  1:17.67                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  10:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner