Resultater for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Regionalt Stævne Børn 2017 | Udskriftsdato | 29 oktober 2017 | |||
Stævne by | Gladsaxe | Udskriftstidspunkt | 08:30 | |||
Arrangør | Region Nordsjælland | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 oktober 2017 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2007-2008 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Gsc Aspirant Piger 1 | 2007 | 2:49.55 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 3:02.60 | |||||||||
Lise H. V. Waarst | 2007 | 44.66 | 44.66 | |||||||
Sofie Emilie Lange | 2007 | |||||||||
Ida Villemoes Poulsen | 2007 | |||||||||
Silje Nygaard Engedal | 2007 | 2:49.55 | 2:49.55 | |||||||
2 | Herlev Piger | 2007 | 3:00.70 | |||||||
Herlev Svømning | 3:09.89 | |||||||||
Ida Marie Frederiksen | 2008 | 43.75 | 43.75 | |||||||
Katharina Zobel | 2007 | |||||||||
Katrine Dresler Aleksic | 2007 | |||||||||
Kristine Dupont | 2007 | 3:00.70 | 3:00.70 | |||||||
3 | Hørsholm Piger | 2007 | 3:05.44 | |||||||
Hørsholm Svømmeforening | 3:30.00 | |||||||||
Victoria Haslund Mourier | 2007 | 45.38 | 45.38 | |||||||
Emilie Dommer | 2007 | |||||||||
Anna Bruun-Møller | 2007 | |||||||||
Alberte Lysdahl | 2007 | 3:05.44 | 3:05.44 | |||||||
4 | Stålpiger Frederiksværk | 2007 | 3:12.06 | |||||||
Frederiksværk Svømmeklub | ||||||||||
Patricia Christensen | 2007 | 54.51 | 54.51 | |||||||
Astrid Nørgaard | 2007 | |||||||||
Natasja Boesgaard | 2007 | |||||||||
Sofie Wettendorff Hasling | 2007 | 3:12.06 | 3:12.06 | |||||||
5 | Gsc Aspirant Piger 2 | 2008 | 3:23.73 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 3:45.88 | |||||||||
Augusta Blom | 2008 | 49.89 | 49.89 | |||||||
Katrine Schou Jagd | 2008 | |||||||||
Petrea Asferg Larsson | 2008 | |||||||||
Victoria Brammer Kærgaard | 2008 | 3:23.73 | 3:23.73 | |||||||
6 | Gentofte Piger 1 | 2007 | 3:26.50 | |||||||
Gentofte Svømme Klub | 2:55.00 | |||||||||
Caroline Victoria Reedtz | 2007 | 54.25 | 54.25 | |||||||
Sophie Flamand | 2007 | |||||||||
Laura Raahauge | 2008 | |||||||||
Maja Vejborg | 2007 | 3:26.50 | 3:26.50 | |||||||
7 | Gentofte Piger 2 | 2007 | 3:28.35 | |||||||
Gentofte Svømme Klub | 2:55.00 | |||||||||
Nina Griffin | 2007 | 45.98 | 45.98 | |||||||
Edith Louise Vedel | 2007 | |||||||||
Tess van der Laan | 2008 | |||||||||
Rosalind Walker | 2008 | 3:28.35 | 3:28.35 | |||||||
8 | A6 Piger 2 | 2007 | 3:31.53 | |||||||
A6 | 2:33.18 | |||||||||
Silje Rasmussen | 2008 | 52.42 | 52.42 | |||||||
Mira Capito | 2007 | |||||||||
Mille Frydenlund Hansen | 2008 | |||||||||
Marcela F. Kristensen | 2007 | 3:31.53 | 3:31.53 | |||||||
- | Sigma A Piger 1 | 2007 | 3:01.92 | EXTRA | ||||||
Sigma Swim | ||||||||||
Isabella Christensen | 2007 | 46.55 | 46.55 | |||||||
Julie Sand Gottlieb | 2007 | |||||||||
Karen Markussen | 2007 | |||||||||
Linnea Funk Larsen | 2007 | 3:01.92 | 3:01.92 | |||||||
- | Sigma A Piger 2 | 2007 | 3:17.95 | EXTRA | ||||||
Sigma Swim | ||||||||||
Laura Bach Mindested | 2008 | 53.35 | 53.35 | |||||||
Anne-Maj Framke | 2008 | |||||||||
Alma Geneser | 2008 | |||||||||
Marie Moesgaard | 2008 | 3:17.95 | 3:17.95 | |||||||
- | A6 Piger 1 | 2007 | DSQ | 1 hånd vend 75m | ||||||
A6 | 2:57.37 | |||||||||
K-Lee Hansen | 2007 | 44.34 | 44.34 | |||||||
- | Sigma Piger 07 | 2007 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Sigma Swim Birkerød | 3:05.40 | |||||||||
Vivian Bahador Snitker | 2007 | 48.00 | 48.00 | |||||||
- | Søllerød Piger | 2007 | DSQ | Ej berør 25m | ||||||
Søllerød Svømmeklub | 3:30.00 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:30 |