Resultater for Speedo Cup
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
16:58 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roni Kallström |
2001 |
|
|
30.87 |
1:04.07 |
1:36.38 |
|
2:06.01 |
|
|
Cetus Espoo |
2:05.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Elias Kukkonen |
2002 |
|
|
31.15 |
1:05.56 |
1:40.37 |
|
2:14.51 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Oscar Skjäl |
2002 |
|
|
32.23 |
1:06.80 |
1:41.06 |
|
2:14.79 |
|
|
Cetus Espoo |
2:17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Oskari Aalto |
2002 |
|
|
32.57 |
1:07.48 |
1:43.04 |
|
2:18.71 |
|
|
Cetus Espoo |
2:25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Isak Gramén |
2001 |
|
|
32.00 |
1:07.16 |
1:43.11 |
|
2:19.28 |
|
|
Cetus Espoo |
2:17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Leo Roine |
2001 |
|
|
32.40 |
1:08.76 |
1:47.24 |
|
2:25.19 |
|
|
Uinti Tampere |
2:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Daniel Rinne |
2002 |
|
|
34.10 |
1:11.26 |
1:49.04 |
|
2:26.27 |
|
|
Cetus Espoo |
2:33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
|
|
34.30 |
1:11.91 |
1:50.19 |
|
2:27.51 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Herman Widbom |
2001 |
|
|
33.20 |
1:10.64 |
1:49.83 |
|
2:28.47 |
|
|
Cetus Espoo |
2:24.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Tuomas Tolppala |
2002 |
|
|
46.63 |
1:39.85 |
2:29.80 |
|
3:33.30 |
|
|
ORCA Helsinki |
3:36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
|
|
29.13 |
1:01.46 |
1:32.87 |
|
2:03.85 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Valtteri Eloranta |
1992 |
|
|
30.42 |
1:04.33 |
1:39.58 |
|
2:14.64 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aaro Tähtivuori |
1998 |
|
|
32.68 |
1:07.22 |
1:42.03 |
|
2:16.38 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
16:58 |
|