Results for Speedo Cup
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:24 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Siri Auvinen |
2002 |
|
|
30.90 |
1:04.51 |
1:39.43 |
|
2:13.77 |
|
|
Cetus Espoo |
2:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Peppi Siirtola |
2002 |
|
|
30.47 |
1:04.54 |
1:39.32 |
|
2:14.62 |
|
|
Cetus Espoo |
2:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Juulia Käräjämies |
2003 |
|
|
31.23 |
1:06.20 |
1:41.46 |
|
2:15.62 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
2:16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Enni Lahtinen |
2002 |
|
|
31.52 |
1:06.08 |
1:41.60 |
|
2:16.17 |
|
|
Uinti Tampere |
2:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jonna Vasara |
2002 |
|
|
31.75 |
1:06.43 |
1:41.95 |
|
2:16.63 |
|
|
Cetus Espoo |
2:12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Helmi Tossavainen |
2002 |
|
|
31.74 |
1:07.39 |
1:43.58 |
|
2:16.91 |
|
|
Cetus Espoo |
2:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Emma Johansson |
2003 |
|
|
32.25 |
1:07.86 |
1:43.87 |
|
2:19.04 |
|
|
Cetus Espoo |
2:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Milla-lotta Tapanainen |
2003 |
|
|
33.94 |
1:09.56 |
1:45.10 |
|
2:19.86 |
|
|
Cetus Espoo |
2:18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Verna Rostedt |
2002 |
|
|
32.80 |
1:08.83 |
1:44.69 |
|
2:20.34 |
|
|
Cetus Espoo |
2:16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
|
|
33.40 |
1:09.48 |
1:45.69 |
|
2:20.60 |
|
|
Cetus Espoo |
2:20.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Cindy Palm |
2003 |
|
|
33.36 |
1:10.21 |
1:46.16 |
|
2:21.35 |
|
|
Cetus Espoo |
2:21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Róza Nagy |
2003 |
|
|
33.61 |
1:09.90 |
1:46.73 |
|
2:21.66 |
|
|
Cetus Espoo |
2:25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Pinja Paulomo |
2002 |
|
|
32.83 |
1:08.79 |
1:45.47 |
|
2:21.79 |
|
|
Cetus Espoo |
2:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Julia Peltola |
2003 |
|
|
33.20 |
1:09.73 |
1:46.90 |
|
2:22.59 |
|
|
Cetus Espoo |
2:23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Iina Von Schrowe |
2003 |
|
|
33.90 |
1:10.43 |
1:47.63 |
|
2:23.80 |
|
|
Cetus Espoo |
2:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Nella Korpela |
2002 |
|
|
33.22 |
1:09.78 |
1:47.76 |
|
2:23.98 |
|
|
Cetus Espoo |
2:24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Mirka Mettinen |
2002 |
|
|
33.09 |
1:10.01 |
1:47.76 |
|
2:24.04 |
|
|
Cetus Espoo |
2:23.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Essi Salokorpi |
2003 |
|
|
33.08 |
1:09.90 |
1:48.25 |
|
2:24.57 |
|
|
Cetus Espoo |
2:27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Ella Haravuori |
2002 |
|
|
33.15 |
1:10.41 |
1:48.45 |
|
2:25.74 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
2:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Sofia Långström |
2003 |
|
|
33.58 |
1:10.53 |
1:48.64 |
|
2:25.79 |
|
|
Cetus Espoo |
2:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Oona Siltala |
2002 |
|
|
32.35 |
1:08.86 |
1:47.21 |
|
2:26.08 |
|
|
Cetus Espoo |
2:16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Vilhelmiina Leppänen |
2003 |
|
|
33.83 |
1:10.88 |
1:48.81 |
|
2:26.20 |
|
|
Cetus Espoo |
2:19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
|
|
34.36 |
1:12.74 |
1:51.00 |
|
2:28.06 |
|
|
Cetus Espoo |
2:35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Sini Heikkilä |
2003 |
|
|
34.64 |
1:12.89 |
1:52.72 |
|
2:29.94 |
|
|
Salon Uimarit |
2:30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Liisa Penttinen |
2003 |
|
|
37.71 |
1:20.80 |
2:04.48 |
|
2:46.49 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
2:42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Laura Kellberg |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
2:13.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aino Otava |
1999 |
|
|
29.61 |
1:01.34 |
1:33.07 |
|
2:04.01 |
|
|
Cetus Espoo |
2:02.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
|
|
30.67 |
1:04.07 |
1:36.80 |
|
2:09.15 |
|
|
Cetus Espoo |
2:08.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mila Manner |
2001 |
|
|
30.50 |
1:03.40 |
1:37.49 |
|
2:10.38 |
|
|
Uinti Tampere |
2:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ronja Riihinen |
2000 |
|
|
30.07 |
1:03.16 |
1:37.86 |
|
2:12.31 |
|
|
Cetus Espoo |
2:05.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jonna Jauhiainen |
2000 |
|
|
32.00 |
1:06.31 |
1:40.81 |
|
2:14.17 |
|
|
Cetus Espoo |
2:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nelli Ohvo |
2001 |
|
|
31.99 |
1:06.56 |
1:41.10 |
|
2:14.71 |
|
|
Cetus Espoo |
2:17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Cia Wacklin |
2001 |
|
|
31.68 |
1:06.87 |
1:43.20 |
|
2:18.84 |
|
|
Cetus Espoo |
2:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Noora Kanerva |
2000 |
|
|
32.31 |
1:07.86 |
1:44.25 |
|
2:19.94 |
|
|
Simmis Wanda |
2:18.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Petra Uusikumpu |
2001 |
|
|
32.97 |
1:08.77 |
1:45.17 |
|
2:21.61 |
|
|
Simmis Wanda |
2:28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:24 |
|