Resultater for Speedo Cup
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 36 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 17 syyskuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 11:13 | |||
Järjestäjä | Cetus Espoo | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 syyskuu 2017 |
Laji 36, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sami Schrader | 2006 | 43.34 | |||||||
Uinti Tampere | 44.23 | |||||||||
2 | Aaro Imppola | 2006 | 44.06 | |||||||
Uinti Hyvinkää | 43.20 | |||||||||
3 | Anton Ahonen | 2006 | 45.85 | |||||||
Cetus Espoo | 47.39 | |||||||||
4 | Eljas Pekkola | 2007 | 48.24 | |||||||
Cetus Espoo | 50.46 | |||||||||
5 | Niklas Töyrylä | 2006 | 48.30 | |||||||
Uinti Tampere | 46.99 | |||||||||
6 | Lalli Shepherd | 2007 | 49.77 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Lenni Nevalainen | 2007 | 49.93 | |||||||
Cetus Espoo | 51.06 | |||||||||
8 | Verneri Gummerus | 2006 | 50.03 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Veeti Inkilä | 2006 | 50.91 | |||||||
Cetus Espoo | 55.06 | |||||||||
10 | Eero Tarkiainen | 2006 | 53.76 | |||||||
Uinti Hyvinkää | ||||||||||
11 | Mikael Suni | 2007 | 56.61 | |||||||
Cetus Espoo | 59.67 | |||||||||
12 | Otto Vauhkonen | 2007 | 57.18 | |||||||
Cetus Espoo | 56.83 | |||||||||
13 | Joonas Keränen | 2007 | 59.88 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Aarne Laurila | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 44.04 | |||||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Patrik Ventus | 2007 | DSQ | |||||||
Simmis Grani | 1:01.29 | |||||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Pirkka Pyry Pyykkö | 2006 | DSQ | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Roope Liimatainen | 2007 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
Laji 36, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Niko Partanen | 2005 | 46.93 | |||||||
ORCA Helsinki | 49.16 | |||||||||
2 | Riku Forsberg | 2005 | 48.01 | |||||||
Cetus Espoo | 47.81 | |||||||||
3 | Pauli Rantatupa | 2005 | 48.65 | |||||||
Cetus Espoo | 55.19 | |||||||||
- | Ilmari Silventoinen | 2005 | DSQ | Uima-asu | ||||||
Simmis Wanda | 52.54 | |||||||||
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus | ||||||||||
Laji 36, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Akseli Leppänen | 2004 | 33.55 | |||||||
Cetus Espoo | 34.19 | |||||||||
2 | Ilja Syrjä | 2004 | 35.56 | |||||||
Uinti Tampere | 37.13 | |||||||||
3 | Joel Lipponen | 2004 | 41.36 | |||||||
Uinti Hyvinkää | 42.56 | |||||||||
4 | Samuel Rooke | 2004 | 43.35 | |||||||
Uinti Hyvinkää | 40.11 | |||||||||
5 | Tuomas Nieminen | 2004 | 46.10 | |||||||
Uinti Hyvinkää | 49.20 | |||||||||
Laji 36, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Niklas Hatakka | 2003 | 29.79 | |||||||
Cetus Espoo | 32.27 | |||||||||
2 | Max Walther | 2003 | 34.80 | |||||||
HTU Stadi | 36.12 | |||||||||
3 | Kasper Holopainen | 2003 | 35.36 | |||||||
Nummelan Kisaajat | 35.70 | |||||||||
4 | Jaakko Virtanen | 2003 | 40.00 | |||||||
Uinti Tampere | 43.11 | |||||||||
5 | Valtteri Jussila | 2003 | 41.71 | |||||||
Uinti Tampere | 42.02 | |||||||||
6 | Antti Toivonen | 2003 | 49.68 | |||||||
Uinti Tampere | 49.43 | |||||||||
7 | Ilmari Laitala | 2003 | 51.81 | |||||||
Cetus Espoo | 50.71 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 11:13 |