2019-12-10   02:19:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ajankello uinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ajankello uinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  08 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  13:39   
  Järjestäjä  Kouvolan uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  08 lokakuu 2017         
 
 
Laji 9, 400m vu P13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Salo  2004    373  1:11.07  2:26.37  3:43.78    4:54.61   
  Kouvolan Uimarit  4:59.56                 
                     
Joakim Kuhlberg  2004    313  1:15.00  2:34.71  3:54.08    5:12.41   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  5:10.04                 
                     
Nooa Matela  2005    276  1:16.44  2:39.45  4:03.97    5:25.67   
  Lappeenrannan Uimarit  5:20.40                 
                     
Jimi Kojo  2005    265  1:16.62  2:41.62  4:06.72    5:30.39   
  Uimaseura Aquila  5:31.08                 
                     
Stefan Saltykov  2005    259  1:17.31  2:43.72  4:09.95    5:32.70   
  Lahden Uimaseura  5:33.94                 
                     
Maksim Tuuva  2004    229  1:17.70  2:46.63  4:18.02    5:46.81   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Arto Pulkkinen  2005    201  1:25.18  2:58.84  4:33.04    6:02.32   
  Lahden Uimaseura  6:41.03                 
                     
Antero Ruban  2004    200  1:26.34  2:57.78  4:31.04    6:02.63   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Anton Sarvilahti  2005    192  1:29.93  3:03.07  4:36.22    6:07.54   
  Lappeenrannan Uimarit  6:28.43                 
                     
10  Maksim Karvanen  2005    191  1:24.02  3:00.27  4:39.50    6:08.13   
  Lahden Uimaseura  6:10.27                 
                     
11  Akseli Kuparinen  2004    174  1:26.67  3:06.51  4:49.27    6:19.91   
  Lappeenrannan Uimarit  6:34.96                 
                     
12  Miko Virtanen  2005    162  1:30.83  3:10.51  4:50.38    6:28.84   
  Lahden Uimaseura  6:59.59                 
                     
13  Jeremias Arveli  2004    149  1:33.43  3:19.31  5:04.27    6:39.90   
  Kouvolan Uimarit  6:35.20                 
                     
 
Laji 9, 400m vu P13, M, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alexandr Skryabin  2000    676  56.34  1:58.14  3:01.46    4:01.84   
  Ska St. Petersburg  3:59.00                 
                     
Mayid Medzhidov  2002    593  59.89  2:05.65  3:10.80    4:12.62   
  Ska St. Petersburg  4:10.20                 
                     
Victor Savateev  2001    591  59.41  2:04.18  3:09.76    4:12.80   
  Ska St. Petersburg  4:10.00                 
                     
Leo Kuusela  1999    521  1:01.31  2:07.76  3:15.30    4:23.74   
  Uimaseura Aquila  4:19.51                 
                     
Ossi Kleimola  2001    502  1:02.66  2:10.32  3:19.12    4:26.99   
  Kouvolan Uimarit  4:26.35                 
                     
Lauri Tolvanen  2003    427  1:04.52  2:16.03  3:29.25    4:41.79   
  Haminan Uimaseura  4:40.42                 
                     
Timi Torkkel  2001    415  1:03.67  2:15.24  3:26.22    4:44.49   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Lauri Kettunen  2002    412  1:06.83  2:19.35  3:33.43    4:45.13   
  Lappeenrannan Uimarit  4:38.10                 
                     
Isak Jatkola  2003    396  1:07.32  2:21.08  3:34.98    4:48.98   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  4:49.30                 
                     
10  Henri Heikkilä  2003    393  1:08.90  2:23.72  3:37.91    4:49.54   
  Uimaseura Aquila  4:50.94                 
                     
11  Panu Kautto  2003    392  1:09.39  2:23.62  3:38.42    4:49.80   
  Lappeenrannan Uimarit  4:45.12                 
                     
12  Antti Issakainen  2001    371  1:10.89  2:26.27  3:43.63    4:55.28   
  Uinti Imatra  4:58.97                 
                     
13  Mathias Lindfors  2002    368  1:07.69  2:22.56  3:39.69    4:56.07   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  4:52.99                 
                     
14  Grigiry Dorofeev  2003    363  1:09.38  2:24.52  3:40.06    4:57.30   
  Sdyusshor  4:54.00                 
                     
15  Aapo Keltanen  2001    350  1:06.44  2:23.53  3:44.18    5:01.17   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit                   
                     
16  Leevi Kervinen  2003    320  1:10.66  2:30.31  3:50.12    5:10.15   
  Uimaseura Aquila  5:16.85                 
                     
17  Akseli Korhonen  2001    280  1:18.69  2:42.18  4:03.58    5:24.18   
  Haminan Uimaseura  5:17.59                 
                     
18  Leo Pessi  2002    254  1:17.13  2:42.70  4:09.24    5:34.78   
  Lappeenrannan Uimarit  5:31.36                 
                     
19  Leevi Hautaniemi  2003    242  1:18.61  2:45.93  4:13.58    5:40.40   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  08 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  13:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner