2020-02-28   01:16:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SiWa Aktia Viestit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  SiWa Aktia Viestit    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  11:40   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2017         
 
 
Laji 4, 50m PU T-12, T-15, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Meea Juntunen  2005  Tuusulan Uimaseura            35.32   
Alma Hörkkö  2005  Simmis Wanda            36.05   
Tatiana Sukhareva  2005  Vanders            38.48   
Saara Seppälä  2005  Nummelan Kisaajat            39.57   
Oona Sarlin  2006  Vanders            42.83   
Marikki Vuorisalo  2005  Nummelan Kisaajat            43.43   
Oosa Mattila  2006  Simmis Wanda            44.71   
Lada Belozjorova  2006  Stadin Delfiinit            44.80   
Roosa Tuomola  2005  Tuusulan Uimaseura            47.42   
10  Emilia Wall  2008  Simmis Wanda            49.42   
                     
 
Laji 4, 50m PU T-12, T-15, N, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Vera Vartiainen  2002  Järvenpään Uintiklubi            31.55   
Aino Paju  2003  Vanders            32.51   
Agneta Kallas  2002  Simmis Wanda            33.50   
Juulia Käräjämies  2003  Nummelan Kisaajat            33.56   
Peppi-Stiina Ahti  2003  Hämeenlinnan Uimaseura            34.01   
Sini Aarnivuo  2003  Simmis Wanda            36.19   
Henni Havén  2004  Simmis Wanda            36.30   
Oona Lehtola  2003  Tuusulan Uimaseura            36.46   
Wunsen Jämsén  2003  Järvenpään Uintiklubi            37.49   
10  Roona Karola  2004  Tuusulan Uimaseura            37.52   
11  Ella Pitkäkangas  2003  Vanders            38.15   
12  Iiris Virtanen  2004  Simmis Grani            39.00   
13  Alisa Hänninen  2003  Järvenpään Uintiklubi            39.90   
14  Elina Syvänne  2004  Tuusulan Uimaseura            40.22   
15  Lilja Pakaslahti  2002  Vanders            40.85   
16  Liisa Penttinen  2003  Nummelan Kisaajat            41.63   
17  Peppi Särkelä  2004  Simmis Wanda            43.13   
18  Aava Merikanto  2004  Simmis Wanda            43.32   
19  Mandi Lindroos  2004  Simmis Wanda            43.96   
20  Peppi Siurola  2004  Simmis Wanda            46.70   
21  Lea Heinzmann  2004  Simmis Grani            46.87   
22  Niini Saxelin  2003  Tuusulan Uimaseura            47.25   
23  Fineas Mäntykoski  2002  Simmis Wanda            48.71   
                     
 
Laji 4, 50m PU T-12, T-15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Lotta Linnea Partanen  2001  Nummelan Kisaajat            31.65   
Sara Taskinen  2000  Simmis Wanda            31.78   
Mariel Mylly  2001  Järvenpään Uintiklubi            32.24   
Joanna Kekkonen  2000  Lahden Kaleva            32.84   
Petra Uusikumpu  2001  Simmis Wanda            33.36   
Wilma Walther  2001  HTU Stadi            34.22   
Katariina Kivi  2001  Järvenpään Uintiklubi            34.27   
Päivi Steffen  1971  Simmis Wanda            35.95   
Annina Hoffren  1981  Simmis Wanda            DSQ   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  11:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner