2019-12-12   13:16:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SiWa Aktia Viestit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  SiWa Aktia Viestit    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  12:20   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2017         
 
 
Laji 9, 50m RU P-13, P-16, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kaius Kulmala  2004  Simmis Grani            41.66   
Yufei Meng  2004  Simmis Grani            44.09   
Tommi Myllynen  2004  Nurmijärven Uinti            44.85   
Eemil Perämäki  2004  Tuusulan Uimaseura            45.43   
Aleksandr Vysotskiy  2006  Stadin Delfiinit            46.25   
Sampo Nord  2005  Vanders            46.30   
Veikka Leväsalo  2005  Tuusulan Uimaseura            47.48   
Timo Parviainen  2004  Simmis Wanda            51.49   
Mark Kellinsalmi  2007  Stadin Delfiinit            53.71   
10  Lauri Valtanen  2007  Simmis Wanda            56.48   
11  Antony Tran  2009  Stadin Delfiinit            57.52   
12  Hugo Hedlund  2007  Vanders            1:00.99   
13  Juho Kotamäki  2005  Simmis Wanda            1:02.09   
                     
 
Laji 9, 50m RU P-13, P-16, M, Loppukilpailut 14 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ville Rissanen  2001  Simmis Wanda            35.52   
Markus Nuorinko  2003  Nummelan Kisaajat            36.17   
Dang Le  2003  Simmis Wanda            36.35   
Samuel Syrjänen  2002  Simmis Wanda            37.71   
Aki Hakkarainen  2003  Simmis Wanda            40.93   
Oscar Taht  2003  Simmis Wanda            43.48   
Niklas Riihelä  2003  Simmis Wanda            45.99   
Antti Komu  2003  Simmis Wanda            47.47   
Henri Erlund  2003  HTU Stadi            48.15   
                     
 
Laji 9, 50m RU P-13, P-16, M, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Juho Päivinen  1996  Järvenpään Uintiklubi            31.60   
Lauri Jämsén  2000  Järvenpään Uintiklubi            35.18   
Juha Karttunen  1964  Simmis Wanda            41.14   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  12:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner