Results for Speedo Swim Meet 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Filborna Arena |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 sep 2018 till den 23 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 200m Bröstsim Po.15-16 - Final |
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julius Gustavsson |
2002 |
Täby Sim |
|
|
2:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Carl Gerstenfeld |
2002 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
2:26.21 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bo Beckman |
2002 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
2:29.80 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
John Brolin |
2002 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
2:29.95 |
+7.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vlad Lupu |
2003 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
2:37.94 |
+15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Stig Greiner |
2003 |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
2:37.95 |
+15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gustav Hammarstedt |
2002 |
Växjö Simsällskap |
|
|
2:38.95 |
+16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Daniel Li |
2002 |
Simklubben Poseidon |
|
|
2:39.30 |
+17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kalle Edelhamre |
2003 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
2:39.79 |
+17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hugo Stenskepp |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
2:39.87 |
+17.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Christian Boutrup |
2003 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
2:40.39 |
+18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Wilmer Ingvarsson |
2003 |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
2:40.88 |
+18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jakob Strömland |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
2:41.15 |
+19.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Niels Kwant |
2003 |
Kappsimningsklubben Karpen |
|
|
2:41.26 |
+19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nils Tired |
2003 |
Simklubben Poseidon |
|
|
2:41.60 |
+19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Villads Kruse |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
2:42.27 |
+20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jakob Legaard |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
2:43.60 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alvin Eriksson |
2003 |
Växjö Simsällskap |
|
|
2:45.00 |
+22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Andreas Hoffmann |
2003 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
2:45.59 |
+23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Oliver Kock |
2003 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
2:46.25 |
+24.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Fredrik Nilsson |
2002 |
Simklubben Triton |
|
|
2:46.51 |
+24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Hugo Hilmersson |
2002 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
2:46.96 |
+24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Svante Vilhelmsson |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
2:47.56 |
+25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Alexander Kulagowski |
2002 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
2:49.07 |
+26.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Viking Josefson |
2002 |
Varberg Sim |
|
|
2:50.11 |
+28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Petter Jörud |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
2:51.88 |
+29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
David Alderbrink |
2003 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
2:52.16 |
+30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Emil Pettersson |
2002 |
Simklubben Poseidon |
|
|
2:52.67 |
+30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Daniel Alim |
2003 |
Simklubben Poseidon |
|
|
2:54.20 |
+32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Hampus Erdös |
2003 |
Simklubben Lödde |
|
|
2:57.91 |
+35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Andre Wester |
2003 |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
2:58.23 |
+36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Eimantas Erlandsson |
2003 |
Höganäs Simsällskap |
|
|
3:03.29 |
+41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jacob Hansson |
2002 |
Simklubben Hajen |
|
|
3:04.11 |
+42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Viktor Hansson |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-22 11:57:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|