2019-12-11   05:42:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohi-uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai

Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohiuinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  09:26   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2018         
 
 
Laji 23, 6*50 Sekaviesti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Arvioitu alkamisaika 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oulo T-11 1  2007              3:57.10   
  Oulun Lohet                   
  Annabella Karjalainen  2007      41.73        41.73   
  Ruut Salmi  2007      47.91        1:29.64   
  Lotta Janhunen  2007      40.37        2:10.01   
  Annabella Karjalainen  2007      35.96        2:45.97   
  Ruut Salmi  2007      33.16        3:19.13   
  Lotta Janhunen  2007      37.97        3:57.10   
                     
Oulun Lohet 1  2007              4:37.29   
  Oulun Lohet                   
  Meeri Uusitalo  2007      48.59        48.59   
  Mea Prykäri  2007      54.29        1:42.88   
  Juuli Uusitalo  2007      45.12        2:28.00   
  Meeri Uusitalo  2007      43.75        3:11.75   
  Mea Prykäri  2007      45.38        3:57.13   
  Juuli Uusitalo  2007      40.16        4:37.29   
                     
 
Laji 23, 6*50 Sekaviesti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
Arvioitu alkamisaika 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oulo T-13 1  2005              3:38.97   
  Oulun Lohet                   
  Sara Seppänen  2006      39.97        39.97   
  Alexia Tahkola  2005      41.37        1:21.34   
  Mandi Vuoristo  2005      40.00        2:01.34   
  Sara Seppänen  2006      34.35        2:35.69   
  Alexia Tahkola  2005      30.64        3:06.33   
  Mandi Vuoristo  2005      32.64        3:38.97   
                     
Kempy Naiset Rollo2 1  2006              4:17.37   
  Kempeleen Pyrintö                   
  Angelica Kärki  2006      45.29        45.29   
  Aava Näykki  2007      50.86        1:36.15   
  Elli Hakola  2006      44.05        2:20.20   
  Angelica Kärki  2006      38.39        2:58.59   
  Aava Näykki  2007      40.24        3:38.83   
  Elli Hakola  2006      38.54        4:17.37   
                     
Oulo T-13 2  2005              4:18.27   
  Oulun Lohet                   
  Saana Uusitalo  2005      41.28        41.28   
  Inka Ylipahkala  2006      50.99        1:32.27   
  Iina Tapaninen  2006      49.31        2:21.58   
  Saana Uusitalo  2005      37.18        2:58.76   
  Inka Ylipahkala  2006      41.96        3:40.72   
  Iina Tapaninen  2006      37.55        4:18.27   
                     
Oulo T-13 3  2005              4:23.94   
  Oulun Lohet                   
  Eerika Sippala  2005      48.96        48.96   
  Martta Ryynänen  2005      52.61        1:41.57   
  Teresa Pulkkinen  2005      46.45        2:28.02   
  Eerika Sippala  2005      40.27        3:08.29   
  Martta Ryynänen  2005      37.59        3:45.88   
  Teresa Pulkkinen  2005      38.06        4:23.94   
                     
Kempy Naiset Rollo2 3  2006              4:24.19   
  Kempeleen Pyrintö                   
  Sonja Uusitalo  2006      47.09        47.09   
  Emma Ylitervo  2006      50.79        1:37.88   
  Fanni Törmänen  2006      44.64        2:22.52   
  Sonja Uusitalo  2006      39.06        3:01.58   
  Emma Ylitervo  2006      43.24        3:44.82   
  Fanni Törmänen  2006      39.37        4:24.19   
                     
Oulun Uinti 1906 1  2005              4:32.23   
  Oulun Uinti 1906                   
  Milla Haapamäki  2006      45.55        45.55   
  Tiina Alatalo  2005      55.33        1:40.88   
  Ida-Sofia Elisabeth Nikkilä  2005      47.88        2:28.76   
  Milla Haapamäki  2006      38.67        3:07.43   
  Tiina Alatalo  2005      45.40        3:52.83   
  Ida-Sofia Elisabeth Nikkilä  2005      39.40        4:32.23   
                     
Kempy Naiset Rollo2 2  2005              4:35.36   
  Kempeleen Pyrintö                   
  Janette Sarajärvi  2006      52.76        52.76   
  Katariina Kärki  2005      54.01        1:46.77   
  Anni Moilanen  2006      44.09        2:30.86   
  Janette Sarajärvi  2006      46.48        3:17.34   
  Katariina Kärki  2005      38.56        3:55.90   
  Anni Moilanen  2006      39.46        4:35.36   
                     
Oulun Uinti 1906 1  2006              4:38.87   
  Oulun Uinti 1906                   
  Olivia Riekki  2008      49.64        49.64   
  Viivi Häikiö  2006      52.15        1:41.79   
  Olivia Loukkola  2007      50.32        2:32.11   
  Olivia Riekki  2008      42.83        3:14.94   
  Viivi Häikiö  2006      41.62        3:56.56   
  Olivia Loukkola  2007      42.31        4:38.87   
                     
 
Laji 23, 6*50 Sekaviesti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
Arvioitu alkamisaika 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oulo T-15 1  2003              3:17.14   
  Oulun Lohet                   
  Inka Elamaa  2004      35.75        35.75   
  Laura Markuksela  2004      37.05        1:12.80   
  Roosa Kärkkäinen  2003      32.58        1:45.38   
  Inka Elamaa  2004      30.57        2:15.95   
  Laura Markuksela  2004      30.83        2:46.78   
  Roosa Kärkkäinen  2003      30.36        3:17.14   
                     
Kemtu Naiset [2003]  2003              3:36.79   
  Kemin Työväen Uimarit                   
  Noora Aikio  2004      42.27        42.27   
  Kiia Junttari  2004      41.82        1:24.09   
  Sara Ylimäki  2003      34.71        1:58.80   
  Noora Aikio  2004      32.29        2:31.09   
  Kiia Junttari  2004      33.25        3:04.34   
  Sara Ylimäki  2003      32.45        3:36.79   
                     
Oulo T-15 2  2003              3:46.96   
  Oulun Lohet                   
  Jenni Tuuliainen  2003      40.35        40.35   
  Vilma Niskanen  2004      42.25        1:22.60   
  Nita Poutiainen  2003      38.19        2:00.79   
  Jenni Tuuliainen  2003      35.71        2:36.50   
  Vilma Niskanen  2004      35.15        3:11.65   
  Nita Poutiainen  2003      35.31        3:46.96   
                     
Oulo T-15 3  2003              3:49.40   
  Oulun Lohet                   
  Petra Laukkanen  2004      39.79        39.79   
  Sofia Koppström  2003      45.95        1:25.74   
  Nanna Savolainen  2004      36.66        2:02.40   
  Petra Laukkanen  2004      36.35        2:38.75   
  Sofia Koppström  2003      40.23        3:18.98   
  Nanna Savolainen  2004      30.42        3:49.40   
                     
Kemin Työväen Uimarit 1  2004              3:49.62   
  Kemin Työväen Uimarit                   
  Saga Tuisku  2005      42.00        42.00   
  Pinja Junttari  2006      41.68        1:23.68   
  Jutta Mört  2005      37.04        2:00.72   
  Saga Tuisku  2005      40.25        2:40.97   
  Pinja Junttari  2006      33.88        3:14.85   
  Jutta Mört  2005      34.77        3:49.62   
                     
 
Laji 23, 6*50 Sekaviesti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
Arvioitu alkamisaika 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oulo Naiset 1  2000              3:08.16   
  Oulun Lohet                   
  Katri Hurskainen  2000      32.15        32.15   
  Riika Huttula  2001      36.44        1:08.59   
  Pauliina Lohilahti  2002      29.66        1:38.25   
  Katri Hurskainen  2000      29.07        2:07.32   
  Riika Huttula  2001      29.55        2:36.87   
  Pauliina Lohilahti  2002      31.29        3:08.16   
                     
Oulo Naiset 2  2001              3:29.96   
  Oulun Lohet                   
  Enni-Sofia Perätalo  2002      35.05        35.05   
  Amalia Siekkinen  2002      40.82        1:15.87   
  Emma Pajuluoma  2001      35.75        1:51.62   
  Enni-Sofia Perätalo  2002      31.82        2:23.44   
  Amalia Siekkinen  2002      34.58        2:58.02   
  Emma Pajuluoma  2001      31.94        3:29.96   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  09:26 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner