2019-12-06   00:32:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Itäväylä-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Itäväylä-uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  15:46   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Dominika Stalinskaja  2007    279  42.34        1:24.14   
  Cetus Espoo  1:22.84                 
                     
Enna Äyrämöinen  2007    252  43.14        1:27.02   
  Cetus Espoo  1:27.27                 
                     
Emilyn Alexandra Savolainen  2007    238  43.37        1:28.70   
  Cetus Espoo  1:31.79                 
                     
Teela Saarentaus  2007    211  45.49        1:32.34   
  Helsingin Uimarit  1:34.35                 
                     
Anja Miao  2007    205  44.90        1:33.25   
  Cetus Espoo  1:37.79                 
                     
Milja Weckström  2007    174  50.04        1:38.43   
  Helsingin Uimarit  1:41.31                 
                     
Karina Pestereva  2007    169  48.86        1:39.37   
  Uimaseura Helsinki  1:39.04                 
                     
Säminä Aghayeva  2007    158  50.48        1:41.65   
  Uimaseura Helsinki  1:41.07                 
                     
Iida Tawast  2007      44.65        1:30.81   
  Simmis Grani  1:36.07                 
                     
 
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Meri Luoma  2005    363  37.20        1:17.08   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:19.17                 
                     
Sofie Nauklér  2006    223  45.03        1:30.63   
  Simmis Grani  1:31.94                 
                     
Emilia Ruusu  2006    221  44.76        1:30.90   
  Haminan Uimaseura  1:29.21                 
                     
Fanni Hynninen  2006    217  44.39        1:31.49   
  Helsingin Uimarit  1:32.24                 
                     
Jemina Saraniemi  2005    215  45.00        1:31.76   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:32.25                 
                     
Amanda Vanhanen  2006    181  47.02        1:37.25   
  Simmis Grani  1:45.32                 
                     
Emma Sund  2005    141  50.51        1:45.61   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:50.72                 
                     
 
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saana Yritys  2003    512  33.77        1:08.77   
  Uinti Hyvinkää  1:07.43                 
                     
Lotta Lehtoila  2003    440  35.01        1:12.30   
  ORCA Helsinki  1:12.52                 
                     
Eevi Peltonen  2004    394  36.33        1:15.02   
  Uimaseura Aquila  1:14.37                 
                     
Nessa Järvinen  2004    389  36.19        1:15.38   
  Uimaseura Aquila  1:14.32                 
                     
Odessa Haikara  2004    215  46.22        1:31.84   
  Simmis Grani  1:29.71                 
                     
Clara Jansson  2004    157  47.72        1:41.80   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Emmi Silvola  2004      46.16        1:37.59   
  Uinti Hyvinkää  1:36.42                 
                     
 
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ksenia Egorova  2000    552  32.88        1:07.06   
  ORCA Helsinki  1:06.15                 
                     
Saara Vesa  1999    453  34.44        1:11.63   
  ORCA Helsinki  1:08.17                 
                     
Elisabeth Marie Salm  2002    284  39.76        1:23.63   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:27.07                 
                     
Fanny Puska  2001    269  41.43        1:25.22   
  Haminan Uimaseura  1:28.68                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  15:46 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner