2019-12-15   10:17:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Itäväylä-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Itäväylä-uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  12:48   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Linda Hämäläinen  2010    109          1:00.17   
  Uimaseura Helsinki                   
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilma Korkalainen  2009              59.95   
  Voikkaan Viesti  59.24                 
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Linnea Heikkilä  2008    227          47.17   
  Simmis Grani  49.05                 
Eedi Imppola  2008    201          49.09   
  Uinti Hyvinkää  50.47                 
Kira Kondratjeva  2008    167          52.24   
  Uimaseura Helsinki  55.05                 
Emilie Sjösten  2008    137          55.83   
  Aurajoen Uinti  57.40                 
Taisiya Baindurashvili  2008              51.62   
  Uimaseura Helsinki  53.00                 
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Fanny Nyström  1999    543          35.29   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  35.70                 
Aino Kontiainen  2002    496          36.38   
  Uinti Hyvinkää  36.90                 
Helmi Lehtonen  2004    456          37.39   
  Järvenpään Uintiklubi  39.82                 
Elli Lenkkeri  2006    400          39.07   
  Uinti Hyvinkää  41.57                 
Kreetta Uusitalo  2003    397          39.16   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  40.10                 
Nea Winqvist  2002    358          40.56   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  39.20                 
Fanny Puska  2001    327          41.79   
  Haminan Uimaseura  42.22                 
Kerttu Hirvonen  2002    281          43.93   
  Voikkaan Viesti  43.30                 
Kiira Tulkki  2003    254          45.43   
  Haminan Uimaseura  44.93                 
10  Sonja Tiira  2003    224          47.36   
  Järvenpään Uintiklubi  49.70                 
11  Anna Salo  2007    221          47.63   
  Cetus Espoo  47.03                 
12  Sohvi Seppänen  2003    219          47.76   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  47.20                 
13  Anja Miao  2007    206          48.75   
  Cetus Espoo  48.31                 
14  Selma Korhonen  2006    197          49.43   
  Helsingin Uimarit  50.49                 
15  Dominika Stalinskaja  2007    193          49.81   
  Cetus Espoo  48.06                 
16  Olesia Leshchuk  2006    176          51.32   
  Cetus Espoo  53.41                 
17  Hilma Ahonen  2007    172          51.76   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  54.97                 
18  Kaarina Leppä  2004    148          54.42   
  Haminan Uimaseura  53.66                 
19  Aino Suominen  2006    136          55.99   
  Järvenpään Uintiklubi                   
20  Inkeri Laakkonen  2005    110          59.94   
  Voikkaan Viesti  54.83                 
Savanna Seppälä  2007              59.87   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  12:48 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner