2019-12-09   12:47:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lappeenrannan Talviuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lappeenrannan Talviuinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  27 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Lappeenranta    Tulostusaika  12:15   
  Järjestäjä  Lappeenrannan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 tammikuu 2018         
 
 
Laji 3, 200m VU T-14, N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Mäki-Hokkonen  2004    516  32.54  1:08.48  1:43.90    2:18.08   
  Lappeenrannan Uimarit  2:17.05                 
                     
Ida Kauppinen  2005    398  34.25  1:12.84  1:52.15    2:30.50   
  Lappeenrannan Uimarit  2:36.95                 
                     
Lilja Pulkkinen  2004    358  35.02  1:14.02  1:55.75    2:35.88   
  Kouvolan Uimarit  2:38.50                 
                     
Sofia Golubeva  2004    331  37.18  1:18.70  2:00.57    2:40.06   
  Uinti Imatra  2:39.27                 
                     
Laura Kaksonen  2004    328  36.63  1:17.34  1:59.95    2:40.61   
  Voikkaan Viesti  2:38.48                 
                     
Minja Fihlman  2005    293  37.03  1:19.84  2:04.11    2:46.73   
  Kouvolan Uimarit  2:53.89                 
                     
Aada Ahonen  2005    237  39.79  1:25.42  2:13.32    2:58.87   
  Kouvolan Uimarit  3:03.56                 
                     
Meeri Kurttila  2006    196  39.81  1:28.75  2:19.15    3:10.43   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Krette Mullamaa  2007    189  43.66  1:32.73  2:25.00    3:12.70   
  Lappeenrannan Uimarit  3:20.04                 
                     
10  Venla Kantanen  2006    180  41.02  1:31.43  2:25.74    3:16.07   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
11  Aino Sarvilahti  2008    174  43.61  1:35.05  2:27.81    3:18.12   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
12  Matilda Suikkanen  2006    132  48.40  1:44.45  2:41.30    3:37.06   
  Haminan Uimaseura                   
                     
 
Laji 3, 200m VU T-14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tanja Ruohoniemi  1995    590  31.03  1:04.77  1:38.54    2:12.03   
  Lappeenrannan Uimarit  2:06.82                 
                     
Siiri Pitkänen  2003    461  32.70  1:09.53  1:46.95    2:23.40   
  Lappeenrannan Uimarit  2:24.98                 
                     
Silja Kinnunen  2003    451  33.28  1:10.08  1:47.39    2:24.36   
  Lappeenrannan Uimarit  2:26.77                 
                     
Vilma Tikka  2003    403  33.89  1:12.14  1:51.27    2:29.88   
  Lappeenrannan Uimarit  2:34.17                 
                     
Imke Höfling  1970    306  37.98  1:20.28  2:03.39    2:44.26   
  Joensuun Uimaseura  2:39.67                 
                     
Kerttu Hirvonen  2002    306  37.89  1:20.03  2:03.18    2:44.34   
  Voikkaan Viesti  2:45.76                 
                     
Oona Kokko  2003    279  37.06  1:20.61  2:06.49    2:49.51   
  Uinti Imatra                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit  Tulostusaika  12:15 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner