2019-12-16   15:19:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mad Wave Challenge 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  MAD WAVE CHALLENGE 2018    Tulostuspäivämäärä  27 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  18:08   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 tammikuu 2018         
 
 
Laji 4, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Santeri Pulkkinen  2004    467  36.98  1:18.70  2:02.45    2:43.61   
  Lahden Uimaseura  2:46.26                 
                     
Pavel Pankratov  2004    407  38.87  1:23.21  2:08.90    2:51.33   
  Tatu Tampere  2:53.75                 
                     
Joona Saloniemi  2004    382  39.22  1:23.32  2:08.81    2:54.94   
  Tatu Tampere  3:03.40                 
                     
Akseli Maaranen  2004    380  39.32  1:25.03  2:10.32    2:55.28   
  Hyvinkään Uimaseura  3:05.15                 
                     
Niilo Kilpeläinen  2004    371  39.45  1:26.76  2:12.50    2:56.73   
  Tatu Tampere  3:16.41                 
                     
 
Laji 4, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Marcus Forsel  2003    518  35.73  1:15.91  1:57.44    2:38.12   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:33.01                 
                     
Riku Leino  2001    467  35.52  1:17.13  1:59.72    2:43.62   
  Tatu Tampere  2:40.38                 
                     
Jere Broman  2002    386  38.31  1:22.77  2:08.53    2:54.36   
  Nokian Pyry  2:51.51                 
                     
Ville Savulahti  2003    370  40.28  1:25.24  2:12.78    2:56.83   
  Riihimäen Uimaseura  2:55.12                 
                     
Janne Juven  2001    359  39.92  1:24.46  2:11.72    2:58.69   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:56.45                 
                     
Olli Paukola  2003    338  40.21  1:26.32  2:14.22    3:02.23   
  Riihimäen Uimaseura  3:03.64                 
                     
Otto Ahvonen  2003    294  41.12  1:28.72  2:19.48    3:10.86   
  Hämeenlinnan Uimaseura  3:07.66                 
                     
Niko Akkanen  2003    272  45.07  1:36.66  2:27.91    3:15.94   
  Riihimäen Uimaseura  3:24.58                 
                     
Efim Romanov  2002              DNS   
  Tatu Tampere  2:45.35                 
                     
 
Laji 4, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 18 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Matti Mattsson  1993    835  30.18  1:03.42  1:39.12    2:14.87   
  Porin Uimaseura  2:12.76                 
                     
Lauri Elomaa  2000    585  33.44  1:12.16  1:51.99    2:31.78   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:26.80                 
                     
Roope Eiserbeck  1999    549  33.88  1:12.67  1:53.66    2:35.04   
  Joensuun Uimaseura  2:36.86                 
                     
Kalle Pyykkönen  1996    546  30.78  1:13.26  1:57.14    2:35.35   
  Uinti Tampere  2:21.54                 
                     
Oskari Ovaskainen  2000    455  36.22  1:17.22  2:00.53    2:45.07   
  Porin Uimaseura  2:41.70                 
                     
Saku Romo  2000    409  37.00  1:19.76  2:04.02    2:51.05   
  Lahden Uimaseura  2:49.62                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere  Tulostusaika  18:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner