2019-12-12   15:55:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Manse-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Manse-uinnit    Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  20:10   
  Järjestäjä  Uinti Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 25, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Petja Yritys  1993    554  30.97  1:05.22  1:41.08    2:16.20   
  TaTu Tampere  2:02.48                 
                     
Aku Kaila  2003    516  33.66  1:09.11  1:45.28    2:19.46   
  Raision Urheilijat  2:19.23                 
                     
Akseli Kontiainen  2002    486  32.23  1:08.85  1:46.68    2:22.33   
  Joensuun Uimaseura  2:18.91                 
                     
Danil Seksenov  2004    459  34.26  1:10.62  1:48.35    2:25.05   
  Vanders  2:28.28                 
                     
Perttu Mikkola  2001    436  34.67  1:11.56  1:49.55    2:27.53   
  Nokian Pyry  2:24.69                 
                     
Nooa Lehtoniemi  2003    402  37.50  1:16.15  1:55.30    2:31.59   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  2:32.04                 
                     
Roope Ruohtula  2000    359  33.14  1:11.65  1:54.24    2:37.37   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Oskar Tuominen  2004    318  39.54  1:22.21  2:04.38    2:43.94   
  Uinti Tampere  2:47.88                 
                     
Ilja Syrjä  2004    301  39.63  1:22.42  2:05.34    2:46.82   
  Uinti Tampere  2:50.20                 
                     
10  Juho Törmä  2005    277  39.79  1:23.06  2:06.65    2:51.59   
  Porin Uimaseura                   
                     
11  Onni Pajumäki  2004    263  39.05  1:23.55  2:10.33    2:54.67   
  Uinti Tampere  2:53.63                 
                     
12  Osmo Mäkelä  2004    218  42.44  1:29.36  2:17.70    3:05.89   
  Hämeenlinnan Uimaseura  3:42.12                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere  Tulostusaika  20:10 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner