2020-02-20   01:02:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 10.3.2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.3.2018    Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  17:25   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 29, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Denis Katunov  2006  Lahden Uimaseura    43.14        1:32.11   
Viacheslav Semenov  2006  Lahden Uimaseura    46.65        1:44.87   
Boris Minkovski  2006  Cetus Espoo    51.15        1:46.27   
Jermu Jääskö  2006  Cetus Espoo    53.75        1:47.49   
Daniel Björn  2006  Uimaseura Helsinki    51.84        1:48.23   
Tomas Leinonen  2008  Cetus Espoo    57.66        1:59.72   
Elias Tuukkanen  2006  Riihimäen Uimaseura    56.84        2:03.39   
Joonatan Paalanen  2006  Riihimäen Uimaseura    1:07.85        2:16.58   
Anton Helén  2006  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
Emil Tirkkonen  2006  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
Henrik Rokityanskiy  2006  Helsingfors Simsällskap            DSQ   
  SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa               
Olli Järvenpää  2006  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
Veeti Inkilä  2006  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
Laji 29, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Eemil Reijonen  2005  Cetus Espoo    42.83        1:30.06   
Riku Huuhka  2005  Lahden Uimaseura    45.71        1:37.36   
Miko Virtanen  2005  Lahden Uimaseura    47.22        1:40.66   
Evan Mustonen  2005  Cetus Espoo    54.29        1:52.06   
Rasmus Lempinen  2005  Riihimäen Uimaseura    52.63        1:52.47   
                     
 
Laji 29, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Tino Lukkaroinen  2002  Riihimäen Uimaseura    36.80        1:17.59   
Olli Paukola  2003  Riihimäen Uimaseura    36.78        1:18.13   
Olavi Männistö  2003  Riihimäen Uimaseura    40.53        1:25.19   
Kasimir Riihelä  2002  Riihimäen Uimaseura    42.05        1:29.23   
Petri Shkolny  2003  Riihimäen Uimaseura    43.40        1:32.35   
Eemi Niininen  2004  Uinti Hyvinkää    48.20        1:40.69   
Chris Veide  2003  Riihimäen Uimaseura    49.95        1:45.03   
Ensio Vatanen  1964  Brahean Uimarit - Lieksa            DNS   
Esa Vatanen  1967  Brahean Uimarit - Lieksa            DNS   
Pekka Koskinen  1978  Hyvinkään Uimaseura            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner