2019-12-10   18:23:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 10.3.2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.3.2018    Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  13:31   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Aaro Imppola  2006  Uinti Hyvinkää    43.76        1:29.83   
Henrik Rokityanskiy  2006  Helsingfors Simsällskap    46.18        1:36.27   
Vilho Teno  2006  Lahden Uimaseura    48.15        1:37.08   
Anton Helén  2006  Riihimäen Uimaseura    46.16        1:38.36   
Emil Tirkkonen  2006  Cetus Espoo    53.92        1:52.01   
Joonatan Paalanen  2006  Riihimäen Uimaseura    55.90        1:54.88   
Olli Järvenpää  2006  Cetus Espoo    57.91        1:58.83   
Niilo Helkearo  2006  Cetus Espoo    56.33        2:01.17   
Veeti Inkilä  2006  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Teo Mattelmäki  2005  Cetus Espoo    39.51        1:20.90   
Valtteri Niemimuukko  2005  Riihimäen Uimaseura    41.36        1:23.74   
Niko Nokikuru  2005  Riihimäen Uimaseura    43.19        1:27.25   
Oscar Westerberg  2005  Cetus Espoo    44.75        1:31.63   
Juho Mantila  2005  Riihimäen Uimaseura    44.00        1:31.72   
Rasmus Lempinen  2005  Riihimäen Uimaseura    45.15        1:32.66   
Ivan Gavrilov  2005  Cetus Espoo    48.07        1:40.44   
Jonne Mustalahti  2005  Riihimäen Uimaseura    53.42        1:47.81   
Evan Mustonen  2005  Cetus Espoo    53.58        1:48.10   
Eeli Partanen  2005  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Niko Mäkelä  1998  Riihimäen Uimaseura    27.66        57.25   
Tino Lukkaroinen  2002  Riihimäen Uimaseura    33.15        1:07.74   
Elias Saarinen  2002  Riihimäen Uimaseura    33.09        1:08.92   
Lauri Uosukainen  2002  Lahden Uimaseura    33.63        1:09.28   
Egor Bortsov  2004  Lahden Uimaseura    37.26        1:17.18   
Petri Shkolny  2003  Riihimäen Uimaseura    37.51        1:17.35   
Viljami Töhönen  2002  Riihimäen Uimaseura    38.34        1:19.59   
Niko Akkanen  2003  Riihimäen Uimaseura    39.06        1:21.18   
Topias Ojanen  2002  Riihimäen Uimaseura    38.94        1:21.18   
10  Manu Rosendahl  2003  Riihimäen Uimaseura    42.66        1:26.86   
11  Ville Nieminen  2004  Uinti Hyvinkää    45.22        1:33.08   
12  Joel Lipponen  2004  Uinti Hyvinkää    44.30        1:33.65   
13  Aapo Rasinmäki  2003  Riihimäen Uimaseura    47.00        1:34.29   
14  Vinski Saarikallio  2004  Riihimäen Uimaseura    49.21        1:37.39   
15  Chris Veide  2003  Riihimäen Uimaseura    48.19        1:38.51   
16  Eemi Niininen  2004  Uinti Hyvinkää    46.87        1:39.10   
17  Aki Eetu Petteri Raitala  2004  Riihimäen Uimaseura    51.29        1:45.37   
Jesse Virkkala  2004  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  13:31 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner