Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (50m)
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 kesäkuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:43 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
15 kesäkuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m PU P-14, 15, 16, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jesper Lietzén |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
29.22 |
1:03.57 |
1:39.09 |
|
2:14.56 |
|
2 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
Uinti Tampere |
|
28.86 |
1:02.53 |
1:37.90 |
|
2:15.34 |
|
3 |
Eemeli Leinonen |
2002 |
Uinti Tampere |
|
29.10 |
1:02.61 |
1:38.89 |
|
2:18.27 |
|
4 |
Efim Romanov |
2002 |
TaTu Tampere |
|
29.36 |
1:03.66 |
1:39.76 |
|
2:18.28 |
|
5 |
Ethan Brady |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
30.66 |
1:07.38 |
1:45.29 |
|
2:23.57 |
|
6 |
Elias Juntunen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
32.03 |
1:09.70 |
1:49.98 |
|
2:30.67 |
|
7 |
Benjamin Kangas |
2002 |
Haminan Uimaseura |
|
31.25 |
1:09.04 |
1:49.27 |
|
2:32.24 |
|
8 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
29.81 |
1:06.84 |
1:47.80 |
|
2:33.76 |
|
9 |
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
|
32.78 |
1:12.85 |
1:55.12 |
|
2:33.99 |
|
10 |
Joel Korhonen |
2002 |
Helsingin Uimarit |
|
32.29 |
1:11.49 |
1:53.00 |
|
2:34.24 |
|
11 |
Mio Harju |
2002 |
TaTu Tampere |
|
32.40 |
1:11.42 |
1:53.11 |
|
2:36.48 |
|
- |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m PU P-14, 15, 16, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
28.71 |
1:02.59 |
1:37.38 |
|
2:12.77 |
|
2 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
29.00 |
1:03.28 |
1:39.16 |
|
2:14.29 |
|
3 |
Lassi Haimi |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
30.11 |
1:04.80 |
1:40.52 |
|
2:15.62 |
|
4 |
Lari Tumanoff |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
29.64 |
1:04.43 |
1:40.91 |
|
2:17.08 |
|
5 |
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
|
30.15 |
1:06.13 |
1:43.95 |
|
2:21.82 |
|
6 |
Isak Jatkola |
2003 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
31.37 |
1:07.85 |
1:45.63 |
|
2:25.45 |
|
7 |
Alex Lydman |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
29.79 |
1:05.12 |
1:43.30 |
|
2:25.50 |
|
8 |
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
|
31.10 |
1:08.10 |
1:46.86 |
|
2:25.77 |
|
9 |
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
32.19 |
1:08.97 |
1:47.32 |
|
2:28.13 |
|
10 |
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
33.11 |
1:12.34 |
1:55.87 |
|
2:36.33 |
|
11 |
Juho Marjala |
2003 |
Simmis Wanda |
|
33.12 |
1:11.96 |
1:52.82 |
|
2:36.47 |
|
12 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
|
33.41 |
1:11.93 |
1:54.18 |
|
2:37.83 |
|
13 |
Eetu Palvanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
|
33.10 |
1:14.96 |
1:58.78 |
|
2:39.11 |
|
14 |
Visa Kotiniitty |
2003 |
Uinti Tampere |
|
32.42 |
1:12.39 |
1:56.16 |
|
2:39.62 |
|
15 |
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
|
33.59 |
1:13.66 |
2:00.07 |
|
2:53.09 |
|
- |
Paavo Erkinaro |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m PU P-14, 15, 16, Loppukilpailut 14 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:43 |
|