Results for Pitkäperjantain uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Perjantai
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Pitkäperjantain uinnit | Tulostuspäivämäärä | 30 maaliskuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Turku | Tulostusaika | 12:05 | |||
Järjestäjä | Aurajoen Uinti | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 30 maaliskuu 2018 |
Laji 6, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Veera Knuutila | 2008 | 180 | 52.13 | ||||||
Aurajoen Uinti | 55.41 | |||||||||
2 | Jasmiina Laitinen | 2008 | 151 | 55.34 | ||||||
Aurajoen Uinti | 54.14 | |||||||||
3 | Tiia Mattila | 2008 | 117 | 1:00.25 | ||||||
Uinti-Vakka | 1:02.17 | |||||||||
4 | Lumia Ele | 2008 | 82 | 1:07.69 | ||||||
Aurajoen Uinti | 1:06.24 | |||||||||
5 | Aliisa Kunttu | 2008 | 64 | 1:13.45 | ||||||
Aurajoen Uinti | 1:13.26 | |||||||||
Laji 6, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Emilia Liven | 2002 | 660 | 33.85 | ||||||
Aurajoen Uinti | 34.70 | |||||||||
2 | Erika Bergström | 1996 | 647 | 34.07 | ||||||
Aurajoen Uinti | 33.66 | |||||||||
3 | Charlotta Edelman | 2001 | 621 | 34.54 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 34.23 | |||||||||
4 | Jade Pönni | 1997 | 621 | 34.55 | ||||||
Nummelan Kisaajat | 35.05 | |||||||||
5 | Emma Uusküla | 2002 | 618 | 34.60 | ||||||
Aurajoen Uinti | 33.98 | |||||||||
6 | Ellen Kaituri | 2006 | 545 | 36.07 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 37.37 | |||||||||
7 | Ella Lammi | 1998 | 514 | 36.78 | ||||||
TaTu Tampere | 35.95 | |||||||||
8 | Iiris Yli-Jama | 2003 | 488 | 37.43 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 36.04 | |||||||||
9 | Ella Alanko | 2003 | 423 | 39.25 | ||||||
Aurajoen Uinti | 38.60 | |||||||||
10 | Noora Poutanen | 1999 | 402 | 39.93 | ||||||
TaTu Tampere | 37.29 | |||||||||
11 | Daniela Degenhardt | 2003 | 341 | 42.16 | ||||||
Aurajoen Uinti | 40.40 | |||||||||
12 | Ronja Maude | 2005 | 297 | 44.14 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 44.81 | |||||||||
13 | Viivi Laiho | 2005 | 260 | 46.18 | ||||||
Aurajoen Uinti | 47.61 | |||||||||
14 | Joanna Hauhia | 2004 | 256 | 46.38 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 47.66 | |||||||||
15 | Aino Haarala | 2001 | 256 | 46.39 | ||||||
Uimaseura Kaarina | 48.12 | |||||||||
16 | Mirella Sauhula | 2006 | 226 | 48.37 | ||||||
Aurajoen Uinti | 48.21 | |||||||||
17 | Linnea Koski | 2007 | 218 | 48.96 | ||||||
Aurajoen Uinti | 49.38 | |||||||||
18 | Aino Suomalainen | 2007 | 217 | 49.04 | ||||||
Aurajoen Uinti | 49.02 | |||||||||
19 | Noora Ketola | 2003 | 210 | 49.54 | ||||||
Aurajoen Uinti | 48.30 | |||||||||
20 | Miisa Järvinen | 2007 | 184 | 51.81 | ||||||
Aurajoen Uinti | 53.54 | |||||||||
21 | Emma Haapanen | 2006 | 183 | 51.86 | ||||||
Aurajoen Uinti | 50.65 | |||||||||
22 | Emilia Pirttijärvi | 2000 | 170 | 53.16 | ||||||
Aurajoen Uinti | 53.86 | |||||||||
23 | Sani Karjalainen | 2005 | 166 | 53.61 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
24 | Justiina Junnila | 2007 | 164 | 53.77 | ||||||
Aurajoen Uinti | 53.42 | |||||||||
25 | Netta Koskinen | 2005 | 163 | 53.96 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
26 | Karmen Johanson | 2006 | 148 | 55.65 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | 58.49 | |||||||||
27 | Iiris Paloposki | 2007 | 145 | 55.99 | ||||||
Aurajoen Uinti | 1:00.56 | |||||||||
28 | Silvia Jauhiainen | 2007 | 90 | 1:05.65 | ||||||
Aurajoen Uinti | 1:13.19 | |||||||||
29 | Yasemin Yilmaz | 2007 | 81 | 1:08.02 | ||||||
Aurajoen Uinti | 1:17.84 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 30 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti | Tulostusaika | 12:05 |