Results for Lappi-Uinnit 2018
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session 2
Tulokset Laji 11 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 11 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappi-uinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
12:07 |
|
|
Järjestäjä |
Kemin Uimaseura ja Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 50m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
Sponsori: Corona-auto |
|
|
Laji 11, 50m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 11 - 12 v |
Sponsori: Corona-auto |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nooa Kaunisto |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
31.48 |
|
2 |
Egor Arsentiev |
2006 |
Apatity |
|
|
|
|
|
31.76 |
|
3 |
Ilia Yablonovskiy |
2006 |
Apatity |
|
|
|
|
|
32.14 |
|
4 |
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
32.28 |
|
5 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
32.99 |
|
6 |
Yan Fedorov |
2007 |
Apatity |
|
|
|
|
|
33.19 |
|
7 |
Aleksey Tahmanov |
2007 |
Apatity |
|
|
|
|
|
33.31 |
|
8 |
Otto Karlsen |
2006 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
34.03 |
|
9 |
Kirill Sedelnikov |
2006 |
Apatity |
|
|
|
|
|
34.79 |
|
10 |
Elmeri Kaihua |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
35.79 |
|
11 |
Aleksey Filatov |
2006 |
Apatity |
|
|
|
|
|
36.03 |
|
12 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
37.81 |
|
13 |
Lauri Junttari |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
37.95 |
|
14 |
Veeti Riskilä |
2007 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
40.42 |
|
15 |
Anton Sulasalmi |
2007 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
40.95 |
|
16 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
41.55 |
|
17 |
Johan S Johansen |
2007 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
43.46 |
|
18 |
Eliel Kelloniemi |
2007 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
43.74 |
|
19 |
Viljo Soini |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
45.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 50m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 13 - 14 v |
Sponsori: Corona-auto |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
28.44 |
|
2 |
Aleksandr Shelemov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
30.25 |
|
3 |
Grigoriy Mihaylov |
2005 |
Polyarnay |
|
|
|
|
|
31.05 |
|
4 |
Tuomas Romsi |
2005 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
32.32 |
|
5 |
Vitali Pavlov |
2005 |
Polyarnay |
|
|
|
|
|
33.34 |
|
6 |
Alex Kortesalmi |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
33.35 |
|
7 |
Yarik Frolov |
2005 |
Polyarnay |
|
|
|
|
|
33.39 |
|
8 |
Ilia Kozuhov |
2005 |
Apatity |
|
|
|
|
|
35.45 |
|
9 |
Aaro Antero Tavi |
2004 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
36.14 |
|
10 |
Eskil Gaupset |
2005 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
39.61 |
|
- |
Raitis Rudsits |
2005 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 50m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 15 - 16 v |
Sponsori: Corona-auto |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
23.72 |
|
2 |
Renat Kuzmin |
2002 |
Apatity |
|
|
|
|
|
24.50 |
|
3 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
26.21 |
|
4 |
Vladislav Merkulin |
2003 |
Polyarnay |
|
|
|
|
|
26.91 |
|
5 |
Henrik Siltari |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
26.98 |
|
6 |
Nikita Maloukh |
2003 |
Polyarnay |
|
|
|
|
|
27.03 |
|
7 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
27.93 |
|
8 |
Karlo Kilpinen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
28.34 |
|
9 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
28.78 |
|
10 |
Eelis Niittyvuopio |
2002 |
Karasjok Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 50m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 17 - 99 v |
Sponsori: Corona-auto |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
12:07 |
|