Results for Cetus GP pu
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:17 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Artemi Tsinjonnõi | 2008 | Cetus Espoo | 48.24 | ||||||
2 | Tommi Mosconi | 2008 | Cetus Espoo | 49.65 | ||||||
3 | Matti Klümper | 2008 | Cetus Espoo | 52.47 | ||||||
4 | Eljas Pekkola | 2007 | Cetus Espoo | 53.35 | ||||||
5 | Mikael Suni | 2007 | Cetus Espoo | 54.76 | ||||||
6 | Joonas Keränen | 2007 | Cetus Espoo | 57.50 | ||||||
7 | Lenni Nevalainen | 2007 | Cetus Espoo | 1:00.14 | ||||||
8 | Lenni Syvänen | 2007 | Cetus Espoo | 1:00.30 | ||||||
9 | Akseli Savolainen | 2007 | Cetus Espoo | 1:02.79 | ||||||
- | Roope Liimatainen | 2007 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
- | Veikko Hautaniemi | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Aarne Laurila | 2006 | Cetus Espoo | 38.13 | ||||||
2 | Benjamin Winqvist | 2006 | Cetus Espoo | 38.96 | ||||||
3 | Mikael Rasinmäki | 2006 | Cetus Espoo | 41.28 | ||||||
4 | Aleksi Sinisalo | 2006 | Cetus Espoo | 42.89 | ||||||
5 | Jermu Jääskö | 2006 | Cetus Espoo | 44.40 | ||||||
6 | Luis Valero De La Iglesia | 2006 | Cetus Espoo | 44.59 | ||||||
7 | Verneri Gummerus | 2006 | Cetus Espoo | 46.99 | ||||||
8 | Henrik Rokityanskiy | 2006 | Helsingfors Simsällskap | 47.32 | ||||||
9 | Anton Ahonen | 2006 | Cetus Espoo | 51.71 | ||||||
10 | Emil Tirkkonen | 2006 | Cetus Espoo | 58.04 | ||||||
- | Olli Järvenpää | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Oscar Westerberg | 2005 | Cetus Espoo | 44.70 | ||||||
2 | Rado Lindberg | 2005 | Cetus Espoo | 46.28 | ||||||
3 | Artem Haikara | 2005 | Cetus Espoo | 49.19 | ||||||
4 | Evan Mustonen | 2005 | Cetus Espoo | 50.81 | ||||||
5 | Riku Forsberg | 2005 | Cetus Espoo | 52.47 | ||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ilmari Laitala | 2003 | Cetus Espoo | 51.73 | ||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sasha Cormier Simola | 2002 | Cetus Espoo | 33.81 | ||||||
- | Henrik Purokoski | 2002 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Isak Gramén | 2001 | Cetus Espoo | 26.37 | ||||||
2 | Jere Ruuhonen | 2001 | Cetus Espoo | 26.78 | ||||||
3 | Eerikki Laitala | 2001 | Cetus Espoo | 27.43 | ||||||
4 | Joel Knaapi | 2001 | Cetus Espoo | 28.00 | ||||||
5 | Teemu Annala | 2001 | Cetus Espoo | 28.48 | ||||||
6 | Samuli Hartikainen | 2001 | Cetus Espoo | 29.86 | ||||||
- | Eetu Partanen | 2001 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anton Nuottajärvi | 2000 | Cetus Espoo | 26.42 | ||||||
2 | Joona Salminen | 2000 | Cetus Espoo | 30.30 | ||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jari Schwarte | 1990 | Cetus Espoo | 26.23 | ||||||
2 | Valtteri Eloranta | 1992 | Cetus Espoo | 26.52 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:17 |