2019-12-12   23:51:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaa Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

aamu

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  12:38   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2018         
 
 
Laji 15, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jutta Jauhiainen  2004    569  31.61  1:06.15  1:41.92    2:16.27   
  Cetus Espoo  2:17.80                 
                     
Aino Tamminen  2005    492  33.26  1:09.57  1:47.19    2:23.09   
  Lappeenrannan Uimarit  2:28.50                 
                     
Anna Hakkarainen  2005    456  33.93  1:11.51  1:50.18    2:26.70   
  Cetus Espoo  2:24.75                 
                     
Essi Ahvenainen  2005    443  34.22  1:12.53  1:51.66    2:28.18   
  Vanders  2:30.51                 
                     
Liinu Louhikoski  2004    430  34.02  1:12.01  1:52.16    2:29.65   
  Vanders  2:26.08                 
                     
Milla Hälikkä  2004    424  34.24  1:13.36  1:54.14    2:30.38   
  Helsingin Uimarit  2:27.39                 
                     
Milla Strandberg  2005    421  34.42  1:12.59  1:52.10    2:30.72   
  Vanders  2:28.50                 
                     
Saana Perkkiö  2005    409  34.17  1:12.45  1:52.09    2:32.13   
  Riihimäen Uimaseura  2:29.90                 
                     
Ida Kauppinen  2005    400  36.39  1:16.48  1:55.69    2:33.29   
  Lappeenrannan Uimarit  2:34.50                 
                     
10  Tilla Saarentaus  2005    370  35.67  1:15.79  1:57.29    2:37.25   
  Helsingin Uimarit  2:32.94                 
                     
11  Iina Rissanen  2005    359  38.19  1:19.10  2:00.13    2:38.96   
  Vanders  2:33.55                 
                     
12  Tatiana Sukhareva  2005    342  37.02  1:18.38  2:00.85    2:41.53   
  Vanders  2:42.28                 
                     
13  Elina Ruha  2005    338  37.53  1:19.36  2:01.23    2:42.13   
  Cetus Espoo  2:41.25                 
                     
14  Beata Koroknay-Pál  2004    324  37.98  1:19.88  2:03.16    2:44.46   
  Cetus Espoo  2:47.16                 
                     
15  Ada Oila  2005    276  39.10  1:23.29  2:08.71    2:53.45   
  Vanders  2:53.71                 
                     
16  Emma-Lotta Ahola  2005    238  42.90  1:31.48  2:19.35    3:02.13   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
17  Kerttu Heinä  2006    230  39.59  1:26.57  2:15.56    3:04.20   
  Salon Uimarit  3:07.77                 
                     
18  Aino Puustelli  2005    225  40.63  1:28.03  2:18.02    3:05.66   
  Helsingin Uimarit                   
                     
19  Emma Autio  2005    204  43.38  1:34.04  2:23.25    3:11.62   
  Cetus Espoo  3:09.83                 
                     
20  Maija Nurminen  2005    173  44.48  1:34.83  2:29.67    3:22.54   
  Salon Uimarit  3:30.71                 
                     
Nelli Vihola  2005              DNS   
  Helsingin Uimarit  2:31.00                 
                     
 
Laji 15, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Siiri Hargreaves  2003    519  32.03  1:07.23  1:44.22    2:20.55   
  Cetus Espoo  2:26.70                 
                     
Vilma Tikka  2003    465  34.03  1:11.61  1:49.32    2:25.75   
  Lappeenrannan Uimarit  2:28.43                 
                     
Silja Kinnunen  2003    460  34.05  1:11.17  1:48.97    2:26.31   
  Lappeenrannan Uimarit  2:28.36                 
                     
Senni Räikkönen  2003    388  35.02  1:14.24  1:55.28    2:34.82   
  Lappeenrannan Uimarit  2:35.39                 
                     
Sofia Harju  2002    385  33.57  1:12.20  1:54.78    2:35.24   
  Järvenpään Uintiklubi  2:35.78                 
                     
Sanna Valkonen  2003    367  35.76  1:16.12  1:57.62    2:37.78   
  Cetus Espoo  2:31.59                 
                     
Alisa Hänninen  2003    352  36.40  1:17.64  2:00.60    2:39.87   
  Järvenpään Uintiklubi  2:42.71                 
                     
Sanni Luostarinen  2002    316  36.88  1:18.92  2:03.80    2:45.77   
  Järvenpään Uintiklubi  2:48.03                 
                     
Edla Wuori  2003    261  37.61  1:21.83  2:09.87    2:56.73   
  Nurmijärven Uinti                   
                     
 
Laji 15, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pinja Peippo  1999    586  31.08  1:05.44  1:40.65    2:14.98   
  Simmis Wanda  2:15.00                 
                     
Jessika Rissanen  2001    465  34.11  1:10.91  1:48.80    2:25.75   
  Järvenpään Uintiklubi  2:28.01                 
                     
Alessia Omeri  2001    307  37.93  1:21.15  2:06.01    2:47.30   
  ORCA Helsinki  2:52.60                 
                     
Jenni Raittinen  2001    201  43.22  1:31.10  2:22.72    3:12.57   
  Nurmijärven Uinti  3:19.91                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  12:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner