2019-12-07   06:37:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset 17th JSS Grand Masters

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  17th JSS Grand Masters    Tulostuspäivämäärä  19 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:51   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  19 toukokuu 2018         
 
 
Laji 10, 50m Breastroke Men, Loppukilpailut 80 - 84 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Martti Lahti  1937  Cetus Espoo            56.00   
Masaaki Kikuchi  1937  Jss Utsunomiya            58.80   
                     
 
Laji 10, 50m Breastroke Men, Loppukilpailut 75 - 79 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sukemasa Maeda  1942  Jss Sayama            43.77   
                     
 
Laji 10, 50m Breastroke Men, Loppukilpailut 70 - 74 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Noboru Maeshima  1945  Jss Kitakobe            DNF   
                     
 
Laji 10, 50m Breastroke Men, Loppukilpailut 65 - 69 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Hannu Koivisto  1953  ORCA Helsinki            42.18   
Shunichi Yamano  1952  Jss Toyama            53.20   
                     
 
Laji 10, 50m Breastroke Men, Loppukilpailut 60 - 64 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ossi Vallemaa  1954  U-klubi            43.95   
                     
 
Laji 10, 50m Breastroke Men, Loppukilpailut 55 - 59 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ari Sormunen  1962  Helsingin Uimarit            43.28   
Jin Kadowaki  1961  Jss Yonago            49.64   
                     
 
Laji 10, 50m Breastroke Men, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jyrki Ikonen  1964  Tuusulan Uimaseura            41.74   
                     
 
Laji 10, 50m Breastroke Men, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eerikki Rutanen  1972  Helsingfors Simsällskap            33.68   
Tero Pyrhönen  1972  Cetus Espoo            35.22   
Timo Narumo  1969  Vanders            39.28   
Pasi Koskela  1972  Cetus Espoo            39.96   
Risto Helle  1973  Helsingin Uimarit            43.05   
Takahiro Nishio  1971  Jss Yao            49.60   
                     
 
Laji 10, 50m Breastroke Men, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Wataru Fujiki  1980  JSS            33.45   
Tomas Törnblom  1983  Cetus Espoo            35.78   
                     
 
Laji 10, 50m Breastroke Men, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Wataru Hayata  1987  Jss Tomio            36.95   
                     
 
Laji 10, 50m Breastroke Men, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eero Stolt  1990  Cetus Espoo            35.22   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  19 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner