Results for Copenhagen Swim Cup 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 13 (Indledende) - Officiel |
Stvne navn | Copenhagen Swim Cup 2018 | Udskriftsdato | 02 juni 2018 | |||
Stvne by | Brnshj | Udskriftstidspunkt | 14:32 | |||
Arrangr | Hovedstadens Svmmeklub | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stvne dato | 01 juni 2018 |
Lb 13, 400m Medley Damer, Indledende |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 100m | 200m | 300m | Opnet | Status | ||
1 | Kajsa G. Christensen | 2004 | Sigma Swim Birkerd | 1:12.50 | 2:37.13 | 4:15.95 | 5:29.40 | |||
2 | Viktoria Freja Srensen | 2004 | Gladsaxe Svmmeklub | 1:12.11 | 2:41.19 | 4:15.92 | 5:30.09 | |||
3 | Josefine Zebitz | 2004 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:18.96 | 2:43.98 | 4:18.46 | 5:33.70 | |||
4 | Olivia Callesen | 2004 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:17.65 | 2:42.50 | 4:20.39 | 5:33.80 | |||
5 | Silja Brage | 2005 | A6 | 1:22.45 | 2:50.83 | 4:26.28 | 5:41.21 | |||
6 | Maya Hauerberg Terp | 2005 | A6 | 1:16.79 | 2:45.07 | 4:20.81 | 5:41.32 | |||
7 | Sidse M. . Engsbro | 2004 | GTI | 1:14.94 | 2:39.44 | 4:24.86 | 5:42.59 | |||
8 | Matilde Schmidt-Lund | 2005 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:21.69 | 2:52.22 | 4:35.43 | 5:55.58 | |||
9 | Sarah Gudme | 2007 | Vallensbk IF Af 1939 | 1:18.79 | 2:52.66 | 4:32.49 | 5:55.97 | |||
10 | Matilde Maage | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:24.41 | 2:55.19 | 4:37.23 | 5:57.58 | |||
11 | Caroline Bach Mindested | 2005 | Sigma Swim Allerd | 1:26.00 | 3:00.05 | 4:38.23 | 5:59.46 | |||
12 | Catrine Porsdal | 2005 | Sigma Swim Birkerd | 1:25.16 | 2:51.48 | 4:37.81 | 6:00.50 | |||
13 | Malu Melody Christensen | 2006 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:20.17 | 2:49.25 | 4:43.51 | 6:01.10 | |||
14 | Annika Britt Larsen | 2005 | GTI | 1:22.66 | 2:51.18 | 4:39.80 | 6:03.07 | |||
15 | Laura Vangkilde | 2004 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:29.16 | 3:04.16 | 4:41.27 | 6:04.48 | |||
16 | Mikkeline Steen Stokkebro | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:25.62 | 3:00.62 | 4:43.56 | 6:05.64 | |||
17 | Alma Olivarius | 2005 | Lyngby Svmmeklub | 1:29.21 | 2:58.17 | 4:45.08 | 6:07.10 | |||
18 | Zoe Overby Traberg | 2006 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:29.74 | 3:08.80 | 4:47.90 | 6:09.68 | |||
19 | Isabella Pedersen | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:26.98 | 3:02.77 | 4:50.50 | 6:12.35 | |||
20 | Frederikke B. Hansen | 2005 | Herlufsholm Svmmeklub | 1:29.25 | 3:06.07 | 4:49.53 | 6:14.11 | |||
21 | Frida Hj Andersen | 2005 | GTI | 1:34.37 | 3:08.26 | 4:53.81 | 6:20.41 | |||
22 | Maria Kjer Rasmussen | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:28.97 | 3:04.92 | 4:55.71 | 6:25.85 | |||
- | Juliane Sarauw Lundsgaard | 2006 | Hovedstadens Svmmeklub | DSQ | crawlben i bryst 245 | |||||
- | Nanette Skou Clausen | 2005 | Hovedstadens Svmmeklub | DSQ | ESB 50 m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |