2021-12-09   01:10:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset NU Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Nurmijrven Uinti Syysuinnit    Tulostuspivmr  29 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamki, Nurmijrvi    Tulostusaika  15:13   
  Jrjestj  Nurmijrven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  29 syyskuu 2018         
 
 
Laji 14, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joonas Maaranen  2004    429  29.84        1:03.73   
  Hyvinkn Uimaseura  1:02.61                 
                     
Nico Peltonen  2005    350  30.39        1:08.20   
  Hyvinkn Uimaseura  1:08.88                 
                     
Eero Asikainen  2004    256  35.05        1:15.66   
  Tuusulan Uimaseura  1:22.46                 
                     
Aapo Tuhkanen  2005    248  34.89        1:16.45   
  Tuusulan Uimaseura  1:16.34                 
                     
Jan Byskov  2004    237  36.66        1:17.67   
  Nurmijrven Uinti  1:18.37                 
                     
Aaron Pirinen  2005    233  34.74        1:18.06   
  Jrvenpn Uintiklubi  1:16.40                 
                     
Miska Trmi  2004    193  37.82        1:23.08   
  Octopus Lohja  1:26.60                 
                     
Joona Jakoaho  2006    116  45.14        1:38.46   
  Hyvinkn Uimaseura  1:46.17                 
                     
 
Laji 14, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Otto Sormunen  2002    388  30.59        1:05.92   
  Cetus Espoo  1:03.35                 
                     
Juuso Rahikainen  2003    383  30.38        1:06.15   
  Tuusulan Uimaseura  1:08.44                 
                     
Jesse Lamminen  2002    223  36.94        1:19.25   
  Nurmijrven Uinti  1:25.76                 
                     
Lauri Cederberg  2003    203  35.50        1:21.70   
  Jrvenpn Uintiklubi  1:23.48                 
                     
 
Laji 14, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aleksi Seger  2001    443  29.63        1:03.07   
  Octopus Lohja  1:03.04                 
                     
Jon Byskov  2000    284  32.89        1:13.13   
  Nurmijrven Uinti  1:09.51                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  29 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Nurmijrven Uinti  Tulostusaika  15:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner