2020-04-06   08:57:17
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Christmas Race

Her vises alle stśvnets resultater opdelt i stśvneafsnit.

Stśvneafsnit 1

Resultat LÝb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat LÝb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stśvne navn  Christmas Race 2018    Udskriftsdato  01 december 2018   
  Stśvne by  2650 Hvidovre    Udskriftstidspunkt  11:07   
  ArrangÝr  HVSK         
  Bassin  25m         
  Stśvne dato  01 december 2018         
 
 
LÝb 8, 50m FrisvÝmning Damer, Finaler 18 - 99 Śr 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Julie Kepp Jensen  2000              24.93   
  JGI SvÝmning  24.97                 
Sarah Missing  2001              27.69   
  VG 17  26.96                 
Cecilie Wiuff  2000              27.80   
  JGI SvÝmning  27.37                 
Katja Korbo Petersson  2001              27.81   
  JGI SvÝmning  27.35                 
Stine Eskebo Nielsen  2001              29.44   
  VG 17  29.24                 
Alberte M Hansen  2000              29.95   
  Herlev SvÝmning  29.45                 
Emilia HÝffer  2001              34.32   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  32.86                 
Jasmin Danielsen  2001              40.40   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  40.92                 
 
LÝb 8, 50m FrisvÝmning Damer, Finaler 15 - 17 Śr 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Amalie Kruse Enemśrke  2003              28.10   
  Herlev SvÝmning  28.73                 
Nicoline Ingeman-Petersen  2002              28.29   
  Herlev SvÝmning  28.23                 
Emma Vega Thorsen  2004              28.66   
  VG 17  28.88                 
Mie Bidsted Hansen  2003              28.82   
  Hvidovre SvÝmme Klub  28.64                 
Frederikke Falk-List  2004              28.95   
  Gentofte SvÝmme Klub  28.68                 
Emilie Holst Lange  2002              29.29   
  Gentofte SvÝmme Klub  28.67                 
Laura JÝrgensen  2004              29.40   
  Helsinge SvÝmmeklub  29.99                 
Anne Sofie Devantier  2004              29.60   
  Hvidovre SvÝmme Klub                   
Anna Marie Nielsen  2004              29.89   
  Hvidovre SvÝmme Klub  29.52                 
10  Anja Xin Andersen  2004              29.95   
  Herlev SvÝmning  30.25                 
11  Nanna Udby Laugesen  2004              30.05   
  Hvidovre SvÝmme Klub  30.92                 
12  Frida Hvirring Kragh  2004              30.14   
  Hvidovre SvÝmme Klub  29.91                 
13  Thea F. Johansen  2003              30.15   
  Herlev SvÝmning  29.00                 
14  Ida Hebeltoft  2003              30.70   
  Herlev SvÝmning  30.37                 
15  Sofie Bak  2003              31.40   
  Hvidovre SvÝmme Klub  31.72                 
16  Amalie Lund  2004              32.70   
  Helsinge SvÝmmeklub  31.79                 
17  Emma Jacobsen  2004              33.47   
  Karlslunde Tri  34.10                 
18  Laura Sonne Steen  2004              34.64   
  Hvidovre SvÝmme Klub  34.66                 
19  Julie Gerner Knudsen  2002              35.51   
  Swim Team Taastrup - VATCPH                   
20  Camilla Erdal  2002              36.41   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  36.13                 
 
LÝb 8, 50m FrisvÝmning Damer, Finaler 14 Śr og yngre 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Josephine Thomsen  2005              27.89   
  Herlev SvÝmning  28.35                 
Lśrke Dann-Nielsen  2005              29.52   
  Hvidovre SvÝmme Klub  31.00                 
Amanda Da Silva B. Madsen  2005              29.62   
  Herlev SvÝmning  29.43                 
Mikkeline Timmerman  2005              29.79   
  Hvidovre SvÝmme Klub  29.88                 
Signe Eie  2005              30.06   
  Herlev SvÝmning  30.32                 
Kaja Waag KallesÝe  2005              30.96   
  Herlev SvÝmning  32.69                 
Rebecca Chur Fischer  2005              31.29   
  Gentofte SvÝmme Klub  31.25                 
Maica Jensen  2006              31.66   
  Hvidovre SvÝmme Klub  31.70                 
Nicoline MÝrch Andersen  2005              31.68   
  Hvidovre SvÝmme Klub  31.88                 
10  Frida Gram Peters  2007              31.94   
  Helsinge SvÝmmeklub  32.48                 
11  Angela Bang Svendsen  2008              31.96   
  Hvidovre SvÝmme Klub  31.75                 
12  Aurora Troldahl Jakobsen  2005              33.02   
  Helsinge SvÝmmeklub  33.07                 
13  Rikke ParkhÝi  2006              33.13   
  Hvidovre SvÝmme Klub  32.44                 
14  Sophie Hartwig-Porsdal  2006              33.52   
  Herlev SvÝmning  35.16                 
15  Luna Larsson  2006              34.00   
  Herlev SvÝmning  33.90                 
16  Alberte Berner Mikkelsen  2006              34.85   
  Hvidovre SvÝmme Klub  35.64                 
17  Isabella Borgmann  2005              34.90   
  Farum SvÝmmeklub  37.10                 
17  Karoline Dahl Lewinsky  2006              34.90   
  Herlev SvÝmning  34.25                 
19  Wilma E L Raagefelt  2008              35.87   
  Hvidovre SvÝmme Klub  36.19                 
20  Marie Rose  2006              35.97   
  Farum SvÝmmeklub  36.65                 
21  Emily Amalie Jensen  2007              36.54   
  Helsinge SvÝmmeklub  36.49                 
22  Mathilde F Handberg  2005              36.94   
  Hvidovre SvÝmme Klub  39.13                 
23  Rosa Viola My Raagefelt  2007              37.01   
  Hvidovre SvÝmme Klub  37.84                 
24  Lucia Borgmann  2007              37.15   
  Farum SvÝmmeklub  36.35                 
25  Yasmin Thomsen  2007              37.56   
  Helsinge SvÝmmeklub  37.74                 
26  Liya Arnholtz  2007              37.85   
  Helsinge SvÝmmeklub  38.32                 
27  Selma Thomsen Lind  2007              38.36   
  Farum SvÝmmeklub  44.95                 
28  Julie BjÝrn-Pedersen  2007              39.99   
  Helsinge SvÝmmeklub                   
28  Katharina Zobel  2007              39.99   
  Herlev SvÝmning  41.26                 
30  Asta Rosenkilde-Hansen  2007              40.37   
  Herlev SvÝmning                   
31  Filippa Tvistholm JÝrgensen  2008              41.24   
  Karlslunde Tri  41.35                 
32  Annabella Holm Ciampi  2009              41.37   
  Farum SvÝmmeklub  41.24                 
33  Ana Bogdanovic  2008              42.92   
  Herlev SvÝmning                   
34  Anna SÝjberg Madsen  2008              43.30   
  Helsinge SvÝmmeklub  41.54                 
35  Persille Bervild  2009              50.83   
  Herlev SvÝmning  52.29                 
36  Emily Engvej  2006              57.24   
  Herlev SvÝmning                   
37  Amalie Witt  2010              1:01.94   
  Herlev SvÝmning  1:11.04                 
38  Freya Rasmussen  2010              1:06.21   
  Herlev SvÝmning  1:29.76                 
Lisa Lundgaard Andersen  2007              DNS   
  Herlev SvÝmning                   
Sofia Jacobsen  2006              DSQ  Tyvstart 
  Karlslunde Tri  36.23                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  01 december 2018 
Licens til Hvidovre SvÝmme Klub  Udskriftstidspunkt  11:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark