Resultater for Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Gren 20 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 20 (Finaler) - Officiell |
|
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
24 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
09:45 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 november 2018 |
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 200m Frisim Damer C, Finaler |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Johanna Edgren |
2004 |
Göteborg Sim |
|
30.62 |
1:03.54 |
1:37.25 |
|
2:10.05 |
|
2 |
Moa Holmquist |
2004 |
Jönköpings Simsällskap |
|
30.59 |
1:03.25 |
1:36.40 |
|
2:10.29 |
|
3 |
Tea Winblad |
2004 |
Kalmar Simsällskap |
|
30.73 |
1:04.98 |
1:39.82 |
|
2:13.18 |
|
4 |
Sara Hopmark |
2004 |
Göteborg Sim |
|
30.84 |
1:04.85 |
1:39.78 |
|
2:13.55 |
|
5 |
Nora Rogö |
2004 |
Jönköpings Simsällskap |
|
32.04 |
1:06.52 |
1:41.12 |
|
2:15.34 |
|
6 |
Thilda Häll |
2005 |
Simklubben Elfsborg |
|
31.12 |
1:05.42 |
1:40.58 |
|
2:15.46 |
|
7 |
Elna Magnusson |
2004 |
Simklubben S 02 |
|
32.00 |
1:06.43 |
1:41.24 |
|
2:16.18 |
|
8 |
Ellen Vråmo |
2004 |
Simklubben S 02 |
|
32.51 |
1:07.03 |
1:42.05 |
|
2:16.36 |
|
9 |
Celina Nguyen |
2005 |
Kolbotn IL |
|
31.96 |
1:06.81 |
1:43.01 |
|
2:17.21 |
|
10 |
Ebba Egnell |
2005 |
Göteborg Sim |
|
31.92 |
1:07.35 |
1:43.50 |
|
2:18.12 |
|
11 |
Tora Elise Nordli |
2005 |
Lambertseter Svømmeklubb |
|
32.28 |
1:08.32 |
1:44.66 |
|
2:19.04 |
|
12 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
Simklubben S 02 |
|
31.49 |
1:06.48 |
1:43.21 |
|
2:19.15 |
|
13 |
Madison Lind |
2004 |
Simklubben S 02 |
|
31.46 |
1:06.77 |
1:43.16 |
|
2:19.46 |
|
14 |
Olivia Kjellberg |
2004 |
Kolbotn IL |
|
31.84 |
1:06.91 |
1:43.87 |
|
2:19.54 |
|
15 |
Tove Gustafsson |
2004 |
Alvesta Simsällskap |
|
32.22 |
1:07.78 |
1:44.20 |
|
2:20.06 |
|
16 |
Lia Bromander |
2004 |
Simklubben S 02 |
|
32.48 |
1:07.97 |
1:44.22 |
|
2:20.30 |
|
17 |
Alba Arberg |
2005 |
Jönköpings Simsällskap |
|
32.46 |
1:08.27 |
1:44.66 |
|
2:20.52 |
|
18 |
Clara Sandberg |
2004 |
Simklubben 1970 |
|
31.90 |
1:07.53 |
1:44.59 |
|
2:20.69 |
|
19 |
Amanda Böhrén |
2005 |
Simklubben Elfsborg |
|
32.35 |
1:07.78 |
1:44.66 |
|
2:20.78 |
|
20 |
Linnea Högstedt |
2004 |
Göteborg Sim |
|
32.50 |
1:08.58 |
1:44.58 |
|
2:20.97 |
|
21 |
Agnes Sortvik Hansen |
2005 |
Lambertseter Svømmeklubb |
|
33.11 |
1:09.14 |
1:46.00 |
|
2:21.53 |
|
22 |
Mina Mai-Linh Khuu |
2005 |
Lambertseter Svømmeklubb |
|
33.42 |
1:10.01 |
1:46.70 |
|
2:22.10 |
|
23 |
Ella Westerlund |
2004 |
Simklubben 1970 |
|
32.29 |
1:08.47 |
1:46.41 |
|
2:23.62 |
|
24 |
Moa Rödin |
2004 |
Uddevalla Sim |
|
32.55 |
1:09.21 |
1:46.95 |
|
2:24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
24 november 2018 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
09:45 |
|