2023-01-29   07:03:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Mastersmestaruusuinnit (50m) 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspivmr  27 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:30   
  Jrjestj  SK- Uintiklubi Turku ry & Aurajoen Uinti ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  26 lokakuu 2018         
 
 
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 75 - 79 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anna Pyrr  1941    286  1:06.35        2:19.31   
  Swimming Jyvskyl  2:14.50                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 70 - 74 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pirkko Siikarla  1946    208  1:10.91        2:23.77   
  Uintiklubi Nereus                   
                     
Raija Vainionp  1948    145  1:19.41        2:42.11   
  Seinjoen Uimarit-58  2:17.03                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 65 - 69 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sirpa Visakoski  1952    270  56.65        1:55.11   
  Aurajoen Uinti  1:46.70                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 60 - 64 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pivi Lairola  1958    514  45.68        1:33.00   
  Aurajoen Uinti  1:32.48                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 55 - 59 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pirkko Hankonen  1963    545  41.27        1:27.17   
  Jrvenpn Uintiklubi                   
                     
Elena Kuzhela  1960    438  45.59        1:33.78   
  Neva Stars  1:34.05                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anu Ilander  1968    658  38.14        1:19.64   
  Helsingfors Simsllskap  1:16.73                 
                     
Anne-Mari Krjmies  1964    497  42.19        1:27.44   
  Hydra Platypus                   
                     
Tiia Kujala  1968    436  45.16        1:31.33   
  Oulun Uinti 1906  1:31.18                 
                     
Riina Ots  1964    380  48.78        1:35.59   
  Meisterujumise U-Klubi  1:36.72                 
                     
Anu Lajunen  1966    253  53.19        1:49.51   
  Swimming Jyvskyl  1:48.08                 
                     
Tatiana Abu Nijmeh  1965    108  1:07.97        2:25.16   
  Skuru Idrottsklubb  2:39.00                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sanna Soininen  1973    536  39.71        1:22.82   
  Brahean Uimarit - Lieksa  1:20.20                 
                     
Mari Kasvio  1970    502  40.27        1:24.64   
  Cetus Espoo  1:21.20                 
                     
Hanna-Greta Puurtinen  1970    392  44.98        1:31.93   
  Koovee  1:28.89                 
                     
Mia Lija  1972    353  45.29        1:35.22   
  Simmis Wanda  1:32.83                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Raakel Luoto  1975    894  33.14        1:07.14   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:05.22                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiina Lehtonen  1983    411  39.77        1:22.99   
  Jrvenpn Uintiklubi  1:24.70                 
                     
Paula Niinimki  1981    385  40.02        1:24.85   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:21.42                 
                     
Johanna Malmsten  1982    143  54.83        1:58.06   
  Swimming Team Rauma  1:52.93                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sara Sillanp  1986    440  38.79        1:21.17   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:23.23                 
                     
Arja Rsnen  1984    440  37.95        1:21.19   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Maria Muukkonen  1986    379  40.44        1:25.31   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Elina Luttunen  1986    234  46.76        1:40.16   
  Swimming Team Rauma                   
                     
Heli Karhunen  1985              DSQ   
  Kempeleen Pyrint                   
  SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
                     
 
Laji 7, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anna-Riina Hiltunen  1991    556  35.62        1:14.88   
  Kuopion Uimaseura  1:14.31                 
                     
Janina Lehti  1990    201  49.72        1:45.14   
  Swimming Team Rauma                   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  27 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:30 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner