2020-03-30   09:06:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut ES1    Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:40   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Ada Hakkarainen  2005    663  1:06.80  2:16.63  3:25.67  4:34.41  9:09.50   
  Helsingfors Simsällskap  9:35.41      5:43.11  6:51.88  8:00.79       
                     
Tuuli Pippuri  2005    635  1:07.17  2:18.55  3:28.77  4:39.59  9:17.55   
  Cetus Espoo  9:23.83      5:50.02  7:00.12  8:10.20       
                     
Kira Lindroos  2005    600  1:07.06  2:18.76  3:31.00  4:43.10  9:28.16   
  Cetus Espoo  10:54.03      5:54.94  7:07.07  8:19.20       
                     
Lumi Rossi  2005    547  1:09.05  2:22.60  3:35.92  4:50.34  9:45.80   
  Cetus Espoo  10:05.72      6:04.55  7:19.60  8:34.47       
                     
Veera Korsoff  2005    533  1:09.21  2:23.98  3:39.53  4:54.83  9:50.97   
  Helsingfors Simsällskap  10:24.17      6:08.88  7:24.01  8:39.08       
                     
Laura Kousa  2005    506  1:10.18  2:26.12  3:43.34  4:59.64  10:01.31   
  Cetus Espoo        6:16.01  7:32.06  8:48.20       
                     
Maj Kajander  2005    465  1:10.86  2:27.06  3:44.28  5:03.80  10:18.33   
  Helsingfors Simsällskap  10:27.68      6:22.75  7:42.28  9:01.46       
                     
Anna Hakkarainen  2005    462  1:13.38  2:32.82  3:51.80  5:10.53  10:19.61   
  Cetus Espoo  10:26.00      6:28.80  7:47.11  9:05.93       
                     
Säde Ryynänen  2005    435  1:14.61  2:35.41  3:55.24  5:15.80  10:32.27   
  Cetus Espoo        6:35.48  7:55.56  9:15.18       
                     
10  Peppi Eskola  2005    430  1:14.73  2:35.18  3:56.57  5:17.71  10:35.06   
  Gladius Kirkkonummi        6:39.45  8:00.28  9:19.94       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Jutta Jauhiainen  2004    597  1:10.22  2:24.13  3:35.90  4:47.51  9:28.99   
  Cetus Espoo  9:25.59      5:58.56  7:09.69  8:20.23       
                     
Saga Kovanen  2004    582  1:09.54  2:22.69  3:34.85  4:47.35  9:34.11   
  Cetus Espoo  9:38.24      5:59.61  7:10.84  8:22.59       
                     
Ciara Wacklin  2004    549  1:08.97  2:22.32  3:36.41  4:50.81  9:45.32   
  Cetus Espoo  9:59.91      6:04.54  7:19.57  8:34.09       
                     
Wilma Långström  2004    528  1:08.54  2:22.60  3:38.49  4:53.38  9:52.70   
  Helsingfors Simsällskap        6:08.85  7:24.00  8:39.14       
                     
Aamu Änkilä  2004    496  1:09.27  2:23.68  3:40.16  4:56.74  10:05.31   
  Helsingfors Simsällskap  9:43.68      6:13.69  7:31.33  8:49.53       
                     
Ella-Maija Syväniemi  2004    419  1:14.05  2:34.04  3:55.17  5:15.82  10:40.13   
  Gladius Kirkkonummi  10:50.11      6:35.98  7:58.49  9:20.05       
                     
Veera Mäkelä  2004              DNF   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Laura Lahtinen  2003    772  1:03.38  2:08.59  3:14.22  4:19.53  8:42.42   
  Helsingfors Simsällskap  8:46.34      5:24.66  6:31.08  7:37.20       
                     
Laura Kellberg  2003    618  1:06.33  2:17.00  3:28.04  4:38.76  9:22.70   
  Cetus Espoo  9:44.24      5:49.25  7:01.13  8:12.52       
                     
Emma Johansson  2003    593  1:08.34  2:18.85  3:29.64  4:41.22  9:30.33   
  Cetus Espoo  9:44.76      5:53.33  7:05.85  8:19.43       
                     
Siiri Reiniluoto  2003    585  1:09.27  2:22.15  3:35.21  4:47.57  9:32.98   
  Helsingfors Simsällskap  9:32.92      5:59.65  7:11.34  8:23.19       
                     
Milla Hyttinen  2003    572  1:09.71  2:22.96  3:35.54  4:47.85  9:37.43   
  Helsingfors Simsällskap  9:38.49      5:59.76  7:12.18  8:25.54       
                     
Julia Peltola  2003    516  1:09.67  2:24.30  3:40.20  4:56.17  9:57.34   
  Cetus Espoo  10:00.28      6:12.21  7:27.57  8:43.57       
                     
Milla-Lotta Tapanainen  2003    483  1:10.65  2:25.48  3:42.14  4:59.81  10:10.60   
  Cetus Espoo  9:43.06      6:18.03  7:37.05  8:54.75       
                     
Helmi Ahonen  2003    441  1:12.95  2:31.99  3:51.55  5:12.11  10:29.46   
  Helsingfors Simsällskap  10:23.49      6:32.14  7:53.22  9:13.08       
                     
Ethel Piksilä  2003    408  1:12.17  2:32.88  3:54.71  5:16.98  10:46.27   
  Helsingfors Simsällskap        6:39.29  8:01.89  9:24.66       
                     
10  Sanna Valkonen  2003    401  1:14.17  2:34.80  3:57.62  5:21.18  10:49.95   
  Cetus Espoo  10:27.91      6:44.24  8:07.38  9:29.81       
                     
11  Stella Freystätter  2003    398  1:15.88  2:37.57  4:00.01  5:22.66  10:51.14   
  Helsingfors Simsällskap  10:43.40      6:44.60  8:07.16  9:29.32       
                     
12  Ava von Wendt  2003    335  1:17.81  2:42.66  4:09.28  5:37.45  11:30.08   
  Helsingfors Simsällskap        7:06.11  8:35.09  10:04.50       
                     
Essi Salokorpi  2003              DNS   
  Cetus Espoo  9:48.74                 
                     
Iina von Schrowe  2003              DNS   
  Cetus Espoo  10:38.98                 
                     
Siiri Hargreaves  2003              DNS   
  Cetus Espoo  10:38.48                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner