2022-12-01   15:02:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut ES1    Tulostuspivmr  02 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:09   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Davin Lindholm  2004    577  1:02.68  2:09.78  3:16.79  4:24.81  8:52.56   
  Helsingfors Simsllskap  9:20.73      5:32.57  6:40.25  7:47.39       
                     
Veerti Juurakko  2004    506  1:05.57  2:15.80  3:26.53  4:36.88  9:16.30   
  Cetus Espoo  9:39.47      5:46.93  6:57.40  8:07.95       
                     
Samuel Saari  2004    482  1:06.06  2:17.10  3:28.80  4:40.82  9:25.40   
  Cetus Espoo        5:52.78  7:04.76  8:16.46       
                     
Joakim Kuhlberg  2004    481  1:06.69  2:19.49  3:31.58  4:42.99  9:25.69   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit        5:53.83  7:05.33  8:15.89       
                     
Waldemar Palombi  2004    477  1:05.61  2:16.47  3:28.35  4:39.97  9:27.24   
  Helsingfors Simsllskap  9:51.92      5:52.19  7:04.84  8:17.40       
                     
Juuso Pulkkinen  2004    459  1:07.31  2:20.00  3:32.45  4:46.03  9:34.46   
  Cetus Espoo        5:59.01  7:12.30  8:24.40       
                     
Viktor Asklf  2004    459  1:05.21  2:15.70  3:27.88  4:41.15  9:34.60   
  Cetus Espoo  10:03.19      5:54.33  7:08.23  8:22.08       
                     
Matteus Eini  2004    371  1:10.68  2:28.53  3:46.87  5:05.10  10:16.71   
  Gladius Kirkkonummi  10:30.08      6:23.75  7:42.61  9:00.73       
                     
Linus Rutanen  2004    327  1:13.63  2:35.84  3:58.36  5:20.90  10:43.05   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  10:49.65      6:40.69  8:04.91  9:25.63       
                     
10  Arttu Valonen  2004    319  1:11.68  2:34.49  3:55.54  5:18.43  10:48.65   
  ORCA Helsinki                   
                     
 
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Aleksi Koprinen  2003    660  58.50  2:03.16  3:07.39  4:12.17  8:29.14   
  Helsingfors Simsllskap        5:17.49  6:22.35  7:27.66       
                     
Niklas Hatakka  2003    623  1:01.79  2:07.33  3:13.66  4:19.59  8:38.96   
  Cetus Espoo  8:40.36      5:25.42  6:31.34  7:36.59       
                     
Luukas Vainio  2003    585  1:01.81  2:08.39  3:15.91  4:22.96  8:50.00   
  Cetus Espoo  8:52.44      5:30.14  6:37.55  7:44.81       
                     
Alexander Huhtala  2003    506  1:05.33  2:15.69  3:26.44  4:37.10  9:16.28   
  Cetus Espoo  9:44.80      5:47.59  6:58.33  8:09.19       
                     
Matias Rasinmki  2003    468  1:02.85  2:12.17  3:23.92  4:36.77  9:30.73   
  Cetus Espoo  9:17.27      5:50.66  7:04.55  8:18.56       
                     
Oskari Repo  2003    401  1:10.64  2:26.17  3:42.61  4:59.36  10:00.98   
  Cetus Espoo  10:08.50      6:15.21  7:31.93  8:46.80       
                     
 
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Oscar Skjl  2002    625  1:01.67  2:07.39  3:13.81  4:20.26  8:38.44   
  Cetus Espoo  8:37.86      5:25.85  6:32.13  7:37.22       
                     
Rasmus Sderholm  2002    562  1:02.33  2:09.05  3:17.29  4:26.13  8:57.10   
  Helsingfors Simsllskap  9:01.10      5:34.42  6:43.03  7:51.50       
                     
Oskari Aalto  2002    553  58.70  2:05.88  3:16.09  4:25.57  8:59.96   
  Helsingfors Simsllskap  8:38.84      5:34.70  6:44.04  7:53.04       
                     
Leo Mikkonen  2002    539  1:02.42  2:09.17  3:16.81  4:25.47  9:04.56   
  Cetus Espoo  9:11.45      5:34.92  6:45.56  7:55.93       
                     
Mathias Lindfors  2002    484  1:06.03  2:16.57  3:27.87  4:39.22  9:24.56   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  9:27.65      5:51.20  7:02.95  8:14.99       
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  02 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner