2020-03-31   19:33:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut ES1    Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:34   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 6, 4X100m P16 VU, Loppukilpailut 13 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hss Miehet 1  2002    664          3:30.06   
  Helsingfors Simsällskap  3:31.34                 
  Marcus Forsel  2003      25.12  52.62      52.62   
  Oskari Aalto  2002      25.06  52.77      1:45.39   
  Johan Krister Fredriksson  2003      24.92  52.50      2:37.89   
  Lari Tumanoff  2003      24.69  52.17      3:30.06   
                     
Cetus 1  2002    618          3:35.17   
  Cetus Espoo  3:36.05                 
  Oscar Skjäl  2002      25.76  53.30      53.30   
  Mihail Khanoukaev  2002      25.53  53.30      1:46.60   
  Leo Mikkonen  2002      25.57  54.49      2:41.09   
  Daniel Rinne  2002      25.59  54.08      3:35.17   
                     
Hss Miehet 2  2002    598          3:37.47   
  Helsingfors Simsällskap  3:39.93                 
  Lassi Haimi  2003      25.57  52.55      52.55   
  Rasmus Söderholm  2002      25.63  54.28      1:46.83   
  Davin Lindholm  2004      26.07  56.16      2:42.99   
  Aleksi Koprinen  2003      25.36  54.48      3:37.47   
                     
Cetus 2  2002    527          3:46.91   
  Cetus Espoo  3:46.64                 
  Luukas Vainio  2003      26.71  55.42      55.42   
  Verneri Viisanen  2002      26.64  55.61      1:51.03   
  Roni Severinkangas  2003      27.10  56.88      2:47.91   
  Matias Rasinmäki  2003      27.67  59.00      3:46.91   
                     
Hss Miehet 3  2002    412          4:06.26   
  Helsingfors Simsällskap  4:02.67                 
  Elis Fokin  2003      27.34  57.49      57.49   
  Samuel Halminen  2005      29.17  1:01.41      1:58.90   
  Waldemar Palombi  2004      28.29  1:00.03      2:58.93   
  Veikka Leväsalo  2005      31.82  1:07.33      4:06.26   
                     
Gladius Miehet [2002]  2002    376          4:13.81   
  Gladius Kirkkonummi  4:18.51                 
  Otso Mäkivuokko  2003      29.06  1:01.43      1:01.43   
  Daniel Ruotsi  2002      29.87  1:03.52      2:04.95   
  Heikki Väkeväinen  2002      28.86  1:01.12      3:06.07   
  Matteus Einiö  2004      32.19  1:07.74      4:13.81   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner