2024-06-21   10:38:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut KIS    Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  19:32   
  Jrjestj  Kouvalan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 24, 4X50m SKU mix, Loppukilpailut 12 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Laus 1  2002              1:55.74   
  Lahden Uimaseura  1:57.09                 
  Minttu Paalanen  2003      31.39        31.39   
  Antti Leppnen  2002      30.68        1:02.07   
  Jasu Ovaskainen  2002      26.90        1:28.97   
  Julia Sairanen  2003      26.77        1:55.74   
                     
Kou Seka 1  2002              2:00.00   
  Kouvolan Uimarit  2:00.55                 
  Risto Martikainen  2003      28.96        28.96   
  Jenna Pulkkinen  2004      33.00        1:01.96   
  Noora Laitala  2003      31.75        1:33.71   
  Eetu Salo  2004      26.29        2:00.00   
                     
Laus 2  2002              2:00.63   
  Lahden Uimaseura  2:02.68                 
  Sohvi Kallinen  2004      33.45        33.45   
  Santeri Pulkkinen  2004      30.53        1:03.98   
  Eetu Palvanen  2003      28.34        1:32.32   
  Nea Mustonen  2004      28.31        2:00.63   
                     
Jous Seka 1 [2002]  2002              2:01.20   
  Joensuun Uimaseura  2:01.00                 
  Akseli Kontiainen  2002      26.80        26.80   
  Maria Korkalainen  2005      35.16        1:01.96   
  Mitra Pietiinen  2004      31.76        1:33.72   
  Otto Mikkonen  2003      27.48        2:01.20   
                     
Lru Seka 1  2002              2:02.40   
  Lappeenrannan Uimarit  2:03.67                 
  Ida Mki-Hokkonen  2004      32.41        32.41   
  Topi Immonen  2003      32.72        1:05.13   
  Tatu Saareks  2003      28.81        1:33.94   
  Hilla Kuuva  2003      28.46        2:02.40   
                     
Kuus Seka 1  2002              2:09.55   
  Kuopion Uimaseura  2:08.08                 
  Ville Hmlinen  2002      31.05        31.05   
  Tuomas Hmlinen  2005      35.30        1:06.35   
  Ella Kankkunen  2003      33.54        1:39.89   
  Emmi Lyytinen  2004      29.66        2:09.55   
                     
Lru Seka 2  2002              2:13.68   
  Lappeenrannan Uimarit  2:14.50                 
  Aino Tamminen  2005      34.87        34.87   
  Nooa Matela  2005      38.05        1:12.92   
  Olli-Pekka Kitinoja  2004      31.47        1:44.39   
  Vilma Tikka  2003      29.29        2:13.68   
                     
Kuus Seka 2  2002              2:17.72   
  Kuopion Uimaseura  2:18.60                 
  Jenny Forsell  2004      36.71        36.71   
  Joel Paukkonen  2004      37.06        1:13.77   
  Aleksandr Istomin  2004      33.50        1:47.27   
  Vilma Vepslinen  2006      30.45        2:17.72   
                     
Jous Seka 2 [2002]  2002              2:18.46   
  Joensuun Uimaseura  2:17.50                 
  Elina Gavrilov  2004      35.94        35.94   
  Frans Riekki  2005      36.77        1:12.71   
  Meeri Kerkknen  2004      37.98        1:50.69   
  Aleksi Hmlinen  2004      27.77        2:18.46   
                     
10  Kou Seka 2  2003              2:18.99   
  Kouvolan Uimarit  2:16.41                 
  Noora Koukkari  2004      36.19        36.19   
  Inka Raitio  2004      40.73        1:16.92   
  Leevi Kukkonen  2005      34.89        1:51.81   
  Janne Korhonen  2003      27.18        2:18.99   
                     
11  Lru Seka 3  2002              2:22.17   
  Lappeenrannan Uimarit  2:21.57                 
  Siiri Pitknen  2003      37.17        37.17   
  Anniina Kurvinen  2006      39.23        1:16.40   
  Akseli Kuparinen  2004      32.94        1:49.34   
  Anton Sarvilahti  2005      32.83        2:22.17   
                     
12  Jous Seka 3 [2002]  2002              2:33.01   
  Joensuun Uimaseura  2:33.48                 
  Konsta Kauppinen  2005      39.45        39.45   
  Mikhail Vilesov  2005      40.39        1:19.84   
  Viivi Pesonen  2006      38.59        1:58.43   
  Merete Ltti  2006      34.58        2:33.01   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  19:32 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner