2024-06-21   09:53:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

Tulokset Laji 41 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 41 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut KIS    Tulostuspivmr  04 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  18:32   
  Jrjestj  Kouvalan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 41, 4X50m VU mix, Loppukilpailut 10 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lru 1  2006              2:09.59   
  Lappeenrannan Uimarit  2:11.99                 
  Emmi Salo  2007      31.60        31.60   
  Aino Ruotsalainen  2007      32.37        1:03.97   
  Rasmus Karjalainen  2007      33.45        1:37.42   
  Luka Valtonen  2006      32.17        2:09.59   
                     
Laus Seka 1 [2006]  2006              2:15.14   
  Lahden Uimaseura  2:20.56                 
  Siiri Haverinen  2007      32.73        32.73   
  Ebba Simberg  2007      33.36        1:06.09   
  Joonas Pulkkinen  2007      32.61        1:38.70   
  Vilho Teno  2006      36.44        2:15.14   
                     
Kuus Seka 1  2006              2:17.02   
  Kuopion Uimaseura  2:20.07                 
  Aatos Karttunen  2006      33.53        33.53   
  Niklas Pesonen  2006      34.50        1:08.03   
  Emilia Istomina  2007      35.57        1:43.60   
  Minea Trhnen  2007      33.42        2:17.02   
                     
Jous Seka 1 [2006]  2006              2:17.75   
  Joensuun Uimaseura  2:18.07                 
  Vilma Vatanen  2007      30.54        30.54   
  Esra Ergner  2007      31.93        1:02.47   
  Nuutti Kerkknen  2007      37.05        1:39.52   
  Aapo Mononen  2007      38.23        2:17.75   
                     
Lru 2  2006              2:19.18   
  Lappeenrannan Uimarit  2:21.33                 
  Anni Mki-Hokkonen  2007      33.89        33.89   
  Veikko Seppnen  2007      34.29        1:08.18   
  Matvey Lyashenko  2007      37.79        1:45.97   
  Ella Hynnen  2008      33.21        2:19.18   
                     
Jous Seka 2 [2006]  2006              2:21.39   
  Joensuun Uimaseura  2:27.29                 
  Inka Hmlinen  2007      33.23        33.23   
  Eevi Riekki  2007      33.69        1:06.92   
  Antto Koppinen  2006      37.47        1:44.39   
  Veikka Sivonen  2006      37.00        2:21.39   
                     
Lru 3  2006              DNS   
  Lappeenrannan Uimarit  2:35.51                 
  Krette Mullamaa  2007                 
  Leo Lana  2006                 
  Emil Gaft  2006                 
  Aino Sarvilahti  2008              DNS   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  04 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  18:32 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner