Resultater for Ikäkausimestaruusuinnit (25m) 2018
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LRIKM loppukilpailut 2018 | Tulostuspäivämäärä | 02 joulukuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lappeenranta | Tulostusaika | 18:57 | |||
Järjestäjä | Lappeenrannan uimarit | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 30 marraskuu 2018 |
Laji 40, 4X50m VU 2T15+2P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Raisu Seka 1 | 2002 | 1:41.05 | |||||||
Raision Urheilijat | 1:41.36 | |||||||||
Rebekka Luoto | 2003 | 26.26 | 26.26 | |||||||
Aku Kaila | 2003 | 24.27 | 50.53 | |||||||
Roope Paatos | 2002 | 24.06 | 1:14.59 | |||||||
Irene Mäkilä | 2004 | 26.46 | 1:41.05 | |||||||
2 | Hss Seka 1 | 2002 | 1:41.53 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 1:40.82 | |||||||||
Rasmus Söderholm | 2002 | 24.58 | 24.58 | |||||||
Laura Lahtinen | 2003 | 25.79 | 50.37 | |||||||
Lotta Pälsi | 2004 | 27.23 | 1:17.60 | |||||||
Lari Tumanoff | 2003 | 23.93 | 1:41.53 | |||||||
3 | Cetus 1 | 2002 | 1:41.83 | |||||||
Cetus Espoo | 1:42.37 | |||||||||
Daniel Rinne | 2002 | 25.04 | 25.04 | |||||||
Oscar Skjäl | 2002 | 23.96 | 49.00 | |||||||
Laura Kellberg | 2003 | 26.58 | 1:15.58 | |||||||
Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 26.25 | 1:41.83 | |||||||
4 | Hss Seka 2 | 2002 | 1:42.84 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 1:44.49 | |||||||||
Marcus Forsel | 2003 | 24.49 | 24.49 | |||||||
Peppi Vesalainen | 2004 | 26.54 | 51.03 | |||||||
Aamu Änkilä | 2004 | 27.83 | 1:18.86 | |||||||
Oskari Aalto | 2002 | 23.98 | 1:42.84 | |||||||
5 | Åsk 1 | 2002 | 1:43.09 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:43.98 | |||||||||
Santeri Herpola | 2003 | 24.05 | 24.05 | |||||||
Jesper Lietzén | 2002 | 24.65 | 48.70 | |||||||
Daniela Degenhardt | 2003 | 27.10 | 1:15.80 | |||||||
Aino Rantala | 2004 | 27.29 | 1:43.09 | |||||||
6 | Vus-Vss | 2002 | 1:43.46 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:44.81 | |||||||||
Alex Lydman | 2003 | 25.02 | 25.02 | |||||||
Simon Ravals | 2003 | 23.78 | 48.80 | |||||||
Emma Haglund | 2003 | 27.67 | 1:16.47 | |||||||
Petra Kivi | 2003 | 26.99 | 1:43.46 | |||||||
7 | Vanders Seka 1 | 2002 | 1:43.51 | |||||||
Vanders | 1:42.37 | |||||||||
Matias Hjelm | 2002 | 24.30 | 24.30 | |||||||
Danil Seksenov | 2004 | 24.47 | 48.77 | |||||||
Liinu Louhikoski | 2004 | 27.50 | 1:16.27 | |||||||
Vilja Grundström | 2003 | 27.24 | 1:43.51 | |||||||
8 | Laus 1 | 2002 | 1:45.04 | |||||||
Lahden Uimaseura | 1:44.60 | |||||||||
Antti Leppänen | 2002 | 24.70 | 24.70 | |||||||
Santeri Pulkkinen | 2004 | 25.69 | 50.39 | |||||||
Julia Sairanen | 2003 | 26.95 | 1:17.34 | |||||||
Sohvi Kallinen | 2004 | 27.70 | 1:45.04 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 02 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit | Tulostusaika | 18:57 |