2021-11-30   06:53:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Lb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Lb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stvne navn  Regionalt Brnestvne 2018    Udskriftsdato  27 oktober 2018   
  Stvne by  Frederikssund    Udskriftstidspunkt  10:42   
  Arrangr  Dansk Svmmeunion og Frederikssund Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  27 oktober 2018         
 
 
Lb 1, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2007-2007 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Ida Villemoes Poulsen  2007  Gladsaxe Svmmeklub            30.92   
Andrea Strandby  2007  Svmmeklubben Triton Ballerup            31.57   
Naya Hi Greve  2007  Slangerup Svmmeklub            32.06   
Kristine Dupont  2007  Herlev Svmning            33.01   
Lise H. V. Waarst  2007  Gladsaxe Svmmeklub            33.13   
K-Lee Hansen  2007  JGI Svmning            33.52   
Annabella Nathansen  2007  Sllerd Svmmeklub            33.67   
Astrid Nrgaard  2007  Frederiksvrk Svmmeklub            33.74   
Silvia Martinsen  2007  Helsingr Svmmeklub            33.91   
10  Molly Borchorst  2007  Sllerd Svmmeklub            34.04   
11  Vivian Bahador Snitker  2007  Sigma Swim Birkerd            34.12   
12  Rskva Rosenbohm  2007  Sigma Swim Birkerd            34.17   
13  Caroline Haugland  2007  Helsingr Svmmeklub            34.18   
14  Maja Vejborg  2007  Gentofte Svmme Klub            34.29   
15  Kattja Daniella Aggersbl  2007  Slangerup Svmmeklub            34.35   
16  Erica Veggerby Grnlund  2007  Svmmeklubben Triton Ballerup            34.36   
17  Katrine Dresler Aleksic  2007  Herlev Svmning            34.67   
17  Sofie Emilie Lange  2007  Gladsaxe Svmmeklub            34.67   
19  Line L. Antvorskov  2007  Sigma Swim Allerd            34.74   
20  Sophie Flamand  2007  Gentofte Svmme Klub            35.03   
21  Natasja Boesgaard  2007  Frederiksvrk Svmmeklub            35.06   
22  Mira Capito  2007  Slangerup Svmmeklub            35.22   
23  Victoria Haslund Mourier  2007  Hrsholm Svmmeforening            35.33   
24  Line Appel  2007  Frederikssund Svmmeklub            35.44   
25  Oline Ludvigsen  2007  Gladsaxe Svmmeklub            35.64   
26  Ea Lund Havgaard  2007  Helsingr Svmmeklub            35.75   
27  Helena Honore  2007  Herlev Svmning            35.99   
28  Caroline Victoria Reedtz  2007  Gentofte Svmme Klub            36.46   
29  Camille Hedvig Miolane  2007  JGI Svmning            36.86   
30  Helene Heegaard  2007  Sllerd Svmmeklub            37.17   
31  Caroline Terney  2007  Sllerd Svmmeklub            37.25   
32  Anna Dicte Bgeskov  2007  Gladsaxe Svmmeklub            38.07   
33  Edith Louise Vedel  2007  Gentofte Svmme Klub            39.34   
                     
 
Lb 1, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2008-2008 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Ida Marie Frederiksen  2008  Sigma Swim Birkerd            31.86   
Lucca Frydendahl  2008  Slangerup Svmmeklub            32.66   
Marie Moesgaard  2008  Sigma Swim Allerd            33.77   
Ellen Lunn  2008  Frederikssund Svmmeklub            33.98   
Petrea Asferg Larsson  2008  Gladsaxe Svmmeklub            35.12   
Karla Rekling  2008  Sigma Swim Birkerd            35.24   
Wilma Berg  2008  Lyngby Svmmeklub            35.33   
Amelia Eriksen  2008  Helsingr Svmmeklub            35.67   
Simone Stenberg  2008  Sigma Swim Allerd            35.74   
10  Freya Valentin  2008  Gladsaxe Svmmeklub            37.32   
11  Augusta Blom  2008  Gladsaxe Svmmeklub            37.34   
12  Louise Olsen  2008  Slangerup Svmmeklub            37.56   
13  Laura Bach Mindested  2008  Sigma Swim Allerd            37.81   
14  Alvilda Hjberg  2008  Lyngby Svmmeklub            37.93   
15  Wilma Adelhart Madsen  2008  Lyngby Svmmeklub            38.21   
16  Laura Klug Christensen  2008  Gladsaxe Svmmeklub            38.29   
17  Silje Rasmussen  2008  Slangerup Svmmeklub            38.34   
18  Alesha Azman  2008  Helsingr Svmmeklub            38.64   
19  Lina Thejlman  2008  Slangerup Svmmeklub            38.85   
20  Rosa Marie Sjberg  2008  Vrlse Svmmeklub            39.41   
21  Katrine Schou Jagd  2008  Gladsaxe Svmmeklub            39.59   
22  Julie Truelsen  2008  Frederikssund Svmmeklub            39.91   
23  Clara Nyrup  2008  Gentofte Svmme Klub            39.95   
24  Asta Krumm Knuhtsen  2008  Helsingr Svmmeklub            39.99   
25  Laura Raahauge  2008  Gentofte Svmme Klub            40.05   
26  Anne-Maj Framke  2008  Sigma Swim Allerd            40.13   
27  Helena Gagnr  2008  Svmmeklubben Triton Ballerup            40.33   
28  Pauline Hansen  2008  Sllerd Svmmeklub            40.37   
29  Sarah Zargarov Hansen  2008  Gladsaxe Svmmeklub            40.72   
30  Laura Emilie Hoegh  2008  Lyngby Svmmeklub            41.18   
31  Katrine Beenfeldt Weber  2008  Helsingr Svmmeklub            41.19   
32  Kornelia Eg  2008  Frederikssund Svmmeklub            41.71   
33  Josefine Agnete Lenskjold  2008  Gentofte Svmme Klub            41.96   
34  Ingrid Kaas Permin  2008  Gentofte Svmme Klub            42.55   
35  Victoria Brammer Krgaard  2008  Gladsaxe Svmmeklub            42.75   
36  Andrea Frederiksen  2008  Frederiksvrk Svmmeklub            43.05   
37  Liva Ladefoged Jepsen  2008  Gladsaxe Svmmeklub            44.04   
38  Marie Borregaard Nielsen  2008  Frederikssund Svmmeklub            44.09   
39  Ida Fiala Kohl  2008  Hrsholm Svmmeforening            46.00   
40  Camilla Schnabl  2008  Hrsholm Svmmeforening            47.60   
Tess van der Laan  2008  Gentofte Svmme Klub            DNS   
Caroline Toftelund Larsen  2008  Lyngby Svmmeklub            DSQ  Tyvstart 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  27 oktober 2018 
Licens til Frederikssund Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner