Results for MIKROPOLIX-UINNIT 27.10.2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | MIKROPOLIX-UINNIT 2018-10-27 | Tulostuspäivämäärä | 27 lokakuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | RIIHIMÄKI | Tulostusaika | 17:08 | |||
Järjestäjä | Riihimäen Uimaseura RiUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 27 lokakuu 2018 |
Laji 29, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Veera Mustonen | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 39.60 | 1:22.41 | |||||
2 | Lotta Jokinen | 2009 | Simmis Wanda | 44.39 | 1:36.78 | |||||
3 | Lotte Borremans | 2008 | Nurmijärven Uinti | 46.28 | 1:39.05 | |||||
4 | Ursula Tamminen | 2008 | Nurmijärven Uinti | 55.87 | 1:53.07 | |||||
5 | Venni Niemi | 2009 | Riihimäen Uimaseura | 51.63 | 1:54.57 | |||||
6 | Vera Ylipekka | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 54.82 | 1:56.37 | |||||
7 | Helmi Olander | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 57.19 | 2:01.89 | |||||
8 | Kertu Ploompuu | 2010 | Riihimäen Uimaseura | 58.42 | 2:04.08 | |||||
9 | Meriliis Noks | 2009 | Riihimäen Uimaseura | 1:11.82 | 2:31.90 | |||||
- | Lumi Riikonen | 2010 | Riihimäen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 29, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Annu Pasma | 2006 | Riihimäen Uimaseura | 38.65 | 1:18.54 | |||||
2 | Emma Tissari | 2007 | Nurmijärven Uinti | 41.34 | 1:23.65 | |||||
3 | Kätlin Ploompuu | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 40.34 | 1:25.38 | |||||
4 | Senni Hokkanen | 2006 | Riihimäen Uimaseura | 40.69 | 1:25.51 | |||||
5 | Viia Tossavainen | 2007 | Simmis Wanda | 41.03 | 1:26.06 | |||||
6 | Hertta Katajisto | 2007 | Nurmijärven Uinti | 40.96 | 1:26.18 | |||||
7 | Milma Tammikorpi | 2006 | Simmis Wanda | 41.59 | 1:28.34 | |||||
8 | Karmen Johanson | 2006 | Vesihelmen Uimaseura | 42.25 | 1:29.16 | |||||
9 | Suvi Keskimäki | 2006 | Riihimäen Uimaseura | 42.65 | 1:29.17 | |||||
10 | Vilhelmiina Lindholm | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 48.97 | 1:44.72 | |||||
Laji 29, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Annukka Pihkamäki | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 30.25 | 1:02.00 | |||||
2 | Julia Tuura | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 32.94 | 1:07.06 | |||||
3 | Saana Perkkiö | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 33.12 | 1:08.04 | |||||
4 | Linnea Alakörkkö | 2004 | Cetus Espoo | 35.10 | 1:12.01 | |||||
5 | Iida Savulahti | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 34.58 | 1:12.22 | |||||
6 | Venla Hauska | 2004 | Järvenpään Uintiklubi | 35.07 | 1:13.48 | |||||
7 | Siiri Ruponen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 35.50 | 1:14.14 | |||||
8 | Maisa Brusila | 2004 | Cetus Espoo | 36.77 | 1:16.14 | |||||
9 | Helmi Romppanen | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 36.84 | 1:19.19 | |||||
10 | Helie Katajainen | 2005 | Nurmijärven Uinti | 38.87 | 1:21.36 | |||||
11 | Jinna Kivi | 2005 | Nurmijärven Uinti | 39.92 | 1:24.23 | |||||
12 | Milana Fedotova | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 39.18 | 1:24.79 | |||||
13 | Almina Köroglu | 2005 | Simmis Wanda | 44.34 | 1:32.58 | |||||
14 | Taika Uskali | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 44.51 | 1:32.82 | |||||
15 | Aada Pesonen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 58.34 | 2:01.13 | |||||
- | Maija Hinkkala | 2005 | Riihimäen Uimaseura | DNS | ||||||
Laji 29, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Jenni Rantanen | 2001 | HTU Stadi | 30.16 | 1:01.60 | |||||
2 | Jenni Alanen | 2002 | Cetus Espoo | 31.04 | 1:04.33 | |||||
3 | Ronja Hellberg | 2003 | Riihimäen Uimaseura | 31.65 | 1:06.24 | |||||
4 | Aino Lehtinen | 2001 | Cetus Espoo | 32.11 | 1:06.31 | |||||
5 | Nikita Ravalt | 2002 | Riihimäen Uimaseura | 32.11 | 1:06.77 | |||||
6 | Martina Uusitalo | 2003 | Cetus Espoo | 32.18 | 1:06.96 | |||||
7 | Alisa Hänninen | 2003 | Järvenpään Uintiklubi | 32.79 | 1:07.47 | |||||
8 | Edla Wuori | 2003 | Nurmijärven Uinti | 34.21 | 1:12.40 | |||||
9 | Miia Äikäs | 2003 | Riihimäen Uimaseura | 34.74 | 1:13.28 | |||||
10 | Susanna Halme | 1996 | ORCA Helsinki | 43.76 | 1:30.49 | |||||
- | Amanda Ahlgren | 2001 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | DNS | ||||||
- | Eveliina Pihkamäki | 1998 | Riihimäen Uimaseura | DNS | ||||||
- | Rosalia Turunen | 2002 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | DNS | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 27 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura | Tulostusaika | 17:08 |