Results for Aquarapid Knattesim 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Gren 23 (Finaler) - Officiell |
Tvling | Aquarapid Knattesim 2018 | Utskriftsdatum | 20 oktober 2018 | |||
Tvlingsort | Sundbyberg | Utskriftstid | 15:39 | |||
Arrangr | SS04 | |||||
Bassng | 25m | |||||
Tvlingsdatum | 20 oktober 2018 |
Gren 23, 50m Brstsim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Fdd | Frening | Tid | Status | |||||
1 | Alice Jeansson | 2008 | Solna Sundbyberg SS 04 | 46.43 | ||||||
2 | Anna Maria Olympia Rosenqvist | 2008 | Saltsjbadens Idrottsfrening | 49.11 | ||||||
3 | Belina Nord Forssn | 2008 | Stockholms Kappsimningsklubb | 49.24 | ||||||
4 | Elsa Ericsson | 2008 | Simklubben Neptun | 49.38 | ||||||
5 | Fanny Lidegran | 2008 | Simklubben Neptun | 49.92 | ||||||
6 | Klara Uddeholt | 2009 | Sprvgen Simfrening | 50.96 | ||||||
7 | Sofia Sundstrm Curstedt | 2008 | Danderyds Sim | 51.52 | ||||||
8 | Alma Brorson | 2008 | Stockholms Kappsimningsklubb | 51.54 | ||||||
9 | Ofelia strm | 2008 | Stockholms Kappsimningsklubb | 51.70 | ||||||
10 | Martha Hammes | 2008 | Solna Sundbyberg SS 04 | 52.23 | ||||||
11 | Engla Hellenius | 2008 | Sprvgen Simfrening | 52.48 | ||||||
12 | Stella Burman Kindgren | 2008 | Simklubben Neptun | 52.63 | ||||||
13 | Lisa Larsson | 2008 | Sprvgen Simfrening | 52.64 | ||||||
14 | Isabelle Nilsson | 2008 | Danderyds Sim | 52.81 | ||||||
15 | Agnes Gustafson | 2008 | Sprvgen Simfrening | 52.92 | ||||||
16 | Malva Sjdahl | 2009 | Simklubben Neptun | 53.95 | ||||||
17 | Lovisa Emanuelsson | 2009 | Skuru Idrottsklubb | 54.03 | ||||||
18 | Lovisa Gyllbck | 2009 | Solna Sundbyberg SS 04 | 54.42 | ||||||
19 | Nellie Edstrm | 2008 | Solna Sundbyberg SS 04 | 54.45 | ||||||
20 | Louise Lfstrm | 2008 | Simklubben Neptun | 54.70 | ||||||
21 | Frida Pernbrandt | 2008 | Simklubben Neptun | 54.97 | ||||||
22 | Tea Rydergrd | 2008 | Saltsjbadens Idrottsfrening | 55.60 | ||||||
23 | Elin Borgman | 2008 | Stockholms Kappsimningsklubb | 55.81 | ||||||
24 | Ella Bray | 2009 | Solna Sundbyberg SS 04 | 55.90 | ||||||
25 | Annie Donaldsson | 2008 | Stockholms Kappsimningsklubb | 56.15 | ||||||
26 | Isabelle Wallqvist | 2009 | Simklubben Neptun | 56.48 | ||||||
27 | Emelie Granhllen | 2008 | Sprvgen Simfrening | 56.87 | ||||||
28 | Isabelle Kashani | 2009 | Solna Sundbyberg SS 04 | 57.32 | ||||||
29 | Agnes Emanuelsson | 2008 | Simklubben Neptun | 58.10 | ||||||
30 | Linnea Ekstrand | 2009 | Saltsjbadens Idrottsfrening | 58.48 | ||||||
31 | Emelie Hedqvist | 2008 | Saltsjbadens Idrottsfrening | 58.81 | ||||||
32 | Ellen Rosander | 2009 | Danderyds Sim | 1:00.12 | ||||||
33 | Alicia Uebel | 2010 | Simklubben Neptun | 1:00.36 | ||||||
34 | Elly Skalin | 2008 | Simklubben Neptun | 1:00.98 | ||||||
35 | Emilia Blomstrm | 2008 | Solna Sundbyberg SS 04 | 1:01.42 | ||||||
36 | Ebba Tolf Svaton | 2008 | Gustavsbergs Simsllskap | 1:01.48 | ||||||
37 | Alma Lundstrmer | 2008 | Simklubben Neptun | 1:08.33 | ||||||
38 | Lisen Skott-Storheden | 2008 | Simklubben Neptun | 1:09.32 | ||||||
- | Felicia Strand | 2008 | Sprvgen Simfrening | DNS | ||||||
- | Alice Berg | 2009 | Simklubben Neptun | DSQ | ||||||
- | Cornelia Svenarud | 2008 | Saltsjbadens Idrottsfrening | DSQ | ||||||
- | Emma Johanson | 2008 | Sdertrns Simsllskap | DSQ | ||||||
- | Hedvig Kinnunen | 2009 | Saltsjbadens Idrottsfrening | DSQ | ||||||
- | Isolde Persson | 2009 | Solna Sundbyberg SS 04 | DSQ | ||||||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 20 oktober 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 15:39 |