2021-12-04   04:44:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Aquarapid Knattesim 2018

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Resultat Gren 15 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 15 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid Knattesim 2018    Utskriftsdatum  20 oktober 2018   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  11:44   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  20 oktober 2018         
 
 
Gren 15, 50m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Filippa Hanikat  2007  Sdertrns Simsllskap            34.83   
Juni Stenbacka  2007  Sdertrns Simsllskap            39.41   
Thea Bergstrm  2007  Solna Sundbyberg SS 04            39.62   
Cornelia Utgren  2007  Solna Sundbyberg SS 04            40.07   
Asta Revster  2007  Solna Sundbyberg SS 04            42.29   
Matilda Lobendahl  2007  Sprvgen Simfrening            44.04   
Izabelle Hgglund  2007  Sigtuna Simklubb            44.75   
Maja Wallmark  2007  Kanaans Simsllskap            44.78   
Ellen Bystedt  2007  Stockholms Kappsimningsklubb            46.36   
10  Olivia Bck  2007  Stockholms Kappsimningsklubb            46.68   
11  Mimmi Nordstrm Renlund  2007  Botkyrka-Rnninge Simsllskap            47.27   
12  Isabelle Sandstrm  2007  Gustavsbergs Simsllskap            47.62   
13  Smilla Palmborg  2007  Sprvgen Simfrening            47.90   
14  Judit Andersson  2007  Solna Sundbyberg SS 04            48.68   
15  Lova Hjort  2007  Solna Sundbyberg SS 04            49.51   
16  Hanna Wickstrm  2007  Danderyds Sim            49.63   
17  Svea Jernberg  2007  Gustavsbergs Simsllskap            49.74   
18  Ida Sundbom  2007  Sprvgen Simfrening            50.23   
19  Adriana Hamzehnejad  2007  Sdertrns Simsllskap            50.29   
20  Rose Masoudi  2007  Stockholms Kappsimningsklubb            50.74   
21  Ellen Gustafsson  2007  Stockholms Kappsimningsklubb            50.75   
22  Anna Gomez  2007  Solna Sundbyberg SS 04            50.88   
23  Ella Lynch  2007  Solna Sundbyberg SS 04            51.82   
24  Elin Yavuz  2007  Sprvgen Simfrening            52.17   
25  Julia Hellberg  2007  Sprvgen Simfrening            52.50   
26  Jennifer Vainikka Eklund  2007  Kanaans Simsllskap            53.17   
27  Tilde Staffas Wilde  2007  Saltsjbadens Idrottsfrening            57.07   
28  Lovisa Eriksson  2007  Gustavsbergs Simsllskap            57.41   
29  Isabelle Lindstedt  2007  Stockholms Kappsimningsklubb            57.65   
30  Selma Edwall  2007  Saltsjbadens Idrottsfrening            58.87   
31  Karina Kurbanova  2007  Saltsjbadens Idrottsfrening            1:07.92   
Mildred Holmberg  2007  Stockholms Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  20 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  11:44 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner