2019-12-13   05:05:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Hvidovre Medley Cup 2

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 29 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 29 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Hvidovre Medley Cup 2    Udskriftsdato  17 november 2018   
  Stævne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  15:09   
  Arrangør  Hvidovre Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  17 november 2018         
 
 
Løb 29, 8X50m fri, Finaler 0 år og ældre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Hvidovre Mix 1  2008              5:48.53   
  Hvidovre Svømme Klub                   
  Vitus Ketcher  2009                 
  Liva Toldwoss Aunsholm  2009                 
  Benjamin K Olesen  2011                 
  Asta Hänel Christensen  2008                 
  Amalie Olsen  2008                 
  Milena B Bonde  2006                 
  Ella Strange  2009                 
  Mathias B Mortensen  2008      5:48.53        5:48.53   
                     
Triton Mix  2008              6:14.94   
  Svømmeklubben Triton Ballerup  7:00.00                 
  Ida Hinchely  2008                 
  Oscar David Morthorst  2007                 
  Bettina M. V. Olsen  2009                 
  Oliver Christensen  2009                 
  Josefine N. S. Pedersen  2008                 
  Silas Argueta Andersen  2010                 
  Katrine Johanne Grovn  2008                 
  Jonas Wilms Jensen  2007      6:14.94        6:14.94   
                     
Gsk Mix  2008              7:20.19   
  Glostrup Svømmeklub  7:10.00                 
  Alfred Klie-Holde  2009                 
  Asta Kruse Enemærke  2010                 
  Ella Kruse Enemærke  2010                 
  Florian Westarp Zornhagen  2009                 
  Henry Karll Jensen  2011                 
  Maximilian Oxenbøll  2010                 
  Rosalina M. Postgaard  2010                 
  Thilde Bødiker  2009      7:20.19        7:20.19   
                     
Hvidovre Mix 2  2008              7:53.77   
  Hvidovre Svømme Klub                   
  Vigga Lilje Harmens  2010                 
  Kaya Rømer Jacobsen  2011                 
  Maja Nybroe  2008                 
  Storm Raagefelt  2011                 
  Isabella B Bonde  2008                 
  Mathilde Søgaard  2008                 
  Adam Engsig-Karup  2010                 
  Laura Sandgreen  2008      7:53.77        7:53.77   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  17 november 2018 
Licens til Hvidovre Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  15:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark