2019-11-13   09:38:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mustekalauinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Ilta

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Mustekalauinnit    Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Lohja    Tulostusaika  19:09   
  Järjestäjä  Octopus Lohja         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2018         
 
 
Laji 13, 50m SU P-10, 12, M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Niilo Lappalainen  2011    82          51.91   
  Nokian Pyry                   
Atte Malinen  2008    79          52.67   
  Cetus Espoo                   
Mario Valero De La Iglesia  2008    74          53.78   
  Cetus Espoo                   
Nooa Koskela  2009    74          53.78   
  Cetus Espoo  52.18                 
Konsta Hiltunen  2009    73          54.02   
  Hyvinkään Uimaseura  53.55                 
Arttu Kaskimies  2008    62          57.10   
  Gladius Kirkkonummi  56.56                 
Sisu Toiva  2009    54          59.69   
  Nokian Pyry  59.04                 
Ohto Heikkinen  2008    47          1:02.62   
  Hyvinkään Uimaseura  1:01.60                 
Thomas Brutel  2008    39          1:06.58   
  Cetus Espoo                   
Sasu Koivunen  2008              DSQ   
  Octopus Lohja                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 13, 50m SU P-10, 12, M, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Noel Ehrlund  2007    135          43.98   
  Gladius Kirkkonummi  44.07                 
Matti Vahtola  2006    113          46.76   
  Cetus Espoo                   
Aki Eveli  2006    102          48.24   
  Cetus Espoo  49.70                 
Niilo Harja  2006    98          48.97   
  Cetus Espoo                   
Mikael Kulay  2007    85          51.31   
  Cetus Espoo  53.64                 
Eetu Lahtinen  2007    81          52.11   
  Gladius Kirkkonummi  55.78                 
Kaspar Ragnar Markus Varik  2007    73          53.98   
  Gladius Kirkkonummi  55.04                 
Mico Liljeblad  2006              DNS   
  Octopus Lohja                   
Antti Huttunen  2006              DSQ   
  Nummelan Kisaajat                   
  SW 6.3 Sukellus uidessa/maaliin tullessa               
Niilo Helkearo  2006              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 13, 50m SU P-10, 12, M, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joona Ruuskanen  2000    477          28.93   
  Cetus Espoo  28.88                 
Aapo Tuhkanen  2005    329          32.73   
  Tuusulan Uimaseura  34.06                 
Antti Malmberg  2003    267          35.10   
  Octopus Lohja                   
Henrik Purokoski  2002    215          37.72   
  Cetus Espoo  38.32                 
Verner Lammassaari  2004    159          41.69   
  Octopus Lohja  40.95                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Octopus Lohja  Tulostusaika  19:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner